MacBook Pro için En İyi USB-C Hubları

MacBook Pro bilgisayarınızda kullanabileceğiniz en iyi HUB’lar yazımızda.

Sponsorlu Bağlantılar

MacBook Pro için En İyi USB-C Hub’ları Nelerdir?

SD kart okuyucu olan Thunderbolt’a veda ederken, Eski 2016 MacBook Pro ile çok daha fazlasını da merak ediyoruz. Pek çok USB-C bağlantı noktasına. USB-C konektörleri, MacBook’unuza birden fazla cihazı bağlayabilmeleri için mükemmel araçlardandır ve işiniz bittiğinde, basitçe bağlantı noktasını çıkarabilir ve neşeli bir şekilde işinize devam edebilirsiniz. Ancak, MacBook Pro’nuzu evde kullanıyorsanız, bir milyon cihazın bağlantısını kesme ve yeniden bağlama konusundaki eğlenceden kaçınmak isteyebilirsiniz; Bunun yerine, sadece bir USB-C aygıtını Mac’inize bağlayın ve bir hub ile daha sonra her şeyi kontrol edin.

Sponsorlu Bağlantılar

Yaşam biçiminize bağlı olarak birkaç harika USB-C hub seçeneği bulunmaktadır: Aşağıda, en sevdiğimiz noktaları vurguluyoruz.

Anker USB-C to 3-Port USB

Çok beğenilen, hızlı ve kompakt olan Anker USB-C to 3-Port USB, MacBook Pro’ları için USB-C hub’ı seçmek isteyenler için güvenilir bir seçenektir. Birkaç saniyede bir tüm HD filmi aktarmak için yeterince hızlı olan 5 Gbps hızında veri aktarmak üzere tasarlanan Anker USB-C hub, ethernet adaptörü ile birlikte üç adet ek USB portu MacBook Pro’nuzla eşleştirmek için mükemmel bir uyum sağlıyor.

HyperDrive USB 5-in-1 Hub

Tekli USB-C portunu bir SDXC portuna veya mikro SDXC portuna derhal sokun ve USB alanını HyperDrive USB 5-in-1 Hub ile iki katına çıkarın. Zarif ve ince, bu küçük HUB MacBook Pro’nuza anında bağlanırken, fırçalanmış metal kaplaması mükemmel şekilde eşleşir. Yeni MacBook Pro ile aynı kalınlıktadır; dolayısıyla hiçbir şey sarkmayın veya aşırı derecede hantal ve çıkıntılı hissettirir.

AUKEY USB-C Hub

Daha fazla USB alanı arıyorsanız, AUKEY’in USB-C Hub’ı siz için uygun. Artı dört bağlantı noktasıyla, ihtiyacınız olan her şey için yeterli alana sahipsiniz.

Satechi Type-C USB Combo Hub

Modern, Apple riffik tasarımı, anlık bağlantı ve geçişli şarj desteği ile Satechi Type-C USB Combo Hub, MacBook Pro’nuz için düşünülmesi gereken mükemmel bir seçenektir. Satechi’yi kablolar olmadan doğrudan MacBook’unuza takın; SD ve mikro SD kartlarınızı anında kullanabilir, iki USB portuna tam erişebilirsiniz. MacBook Pro’nuzu bile kolayca şarj edebilirsiniz!

Moshi USB-C Multiport Adapter

Moshi USB-C Multiport Adaptörü ile hazır bir USB-C HUB’unuz olacak. Kompakt tasarımı ve LED şarj göstergesi ile birleştiğinde, Moshi akılda tutmak için sağlam bir çok uçlu adaptör seçeneğidir. Diğer Apple ürünlerine uyacak şekilde şık bir alüminyum görünümüyle tasarlanan bu hızlı şarjlı, veri aktarımlı hub, MacBook Pro ile iyi çalışır. Katlanır kabloyla kolayca Moshi’inizi prizden çıkarabilir ve kenara atabilirsiniz ve takıldığında, bir ton alana kapılmadan kullanabilirsiniz.

HyperDrive: Thunderbolt 3 USB-C 2016 MacBook Pro Hub

Geniş bir övgü alan bir USB-C HUB arıyorsanız, 20.000’den fazla kişi tarafından destekleniyor ve bu, ‘MacBook Pro estetiğini oldukça iyi uydurmayı’ amaçlıyor. Thunderbolt 3 USB-C 2016 MacBook Pro Hub, 2016 MacBook Pro için özel olarak tasarlanmış dünyanın en kompakt ve daha hızlı USB-C HUB olmasını iddia ediyor.

Sponsorlu Bağlantılar

Benzer Yazılar

MacBook Pro için En İyi USB-C Hubları İçin Yorum Yap

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.