MacTubes

3.1.6

Mac için video indirme programı olan MacTubes ile istediğiniz bütün videoları bilgisayarınıza indirebilirsiniz. MacTubes programını ücretsiz indirin.

Sponsorlu Bağlantılar
Sponsorlu Bağlantılar

Mac İçin Video İndirme Programı

  • Kullanımı kolay
  • Önceden ayarlanmış 15 kategori
  • İndirilen ve oynatılan dosyaların listesi
  • Yorumları göremiyorsunuz
  • Sadece YouTube üzerinden indirme

Çok yönlü kullanım için geliştirilmiş bir program olan MacTubes, medya dosyalarınızı yönetme ve çevrimiçi video indirme imkanı sunuyor. Program ile Youtube videolarınızdan çalma listeleri oluşturabilir ya da beğendiğiniz tüm videoları sabit diskinize indirebilirsiniz. Ücretsiz bir program olan MacTubes, videoları son derece hızlı ve kaliteli bir biçimde oynatmaktadır. Diğer programların aksine çevrimiçi playlist oluşturmanızı sağlayan MacTubes ile videoları daha hızlı kontrol edebileceksiniz.

Çevrimiçi Playlist Oluşturun

MacTubes, Youtube ile bir anlamda entegre çalışan programlardandır. Siteye giriş yapmadan beğendiğiniz sayfaları gezebilir ya da istediğiniz kullanıcıların kanallarına abone olabilirsiniz. Tüm bu işlemleri tarayıcı kullanmadan yapmanızı sağlayan program zamandan tasarruf sağlarken aynı zamanda video indirilmesini sağlıyor.

MacTubes üzerinde yer alan arama motorunda aramak istediğiniz kelimeleri kullanarak istediğiniz videoyu bulabilir ve doğrudan bilgisayarınıza indirebilirsiniz. Diğer indirme yöneticilerinin aksine videolarda herhangi bir kalite kaybı yaşanmadığı gibi indirme işlemi de sorunsuz şekilde tamamlanıyor. Türkçe dil desteği bulunmayan programı Mac üzerinde zorlanmadan kullanabilir videolarını kolaylıkla yönetebilirsiniz.

Sponsorlu Bağlantılar

Benzer Program ve Uygulamalar

MacTubes İçin Yorum Yap

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.