Maleficent Free Fall – Windows 8.1

Malefiz filminden esinlenilerek yapılan bu eşleştirme oyununu Windows 8.1 tablet ve bilgisayarlarınızda severek oynayacaksınız.

Sponsorlu Bağlantılar
Editörün Puanı

Virüs Testi

Temiz

Yorum Yap

  • İşletim Sistemi Windows 8.1
  • Dil İngilizce
  • Üretici
  • Boyut 87.6 MB
  • Tarih 6 sene Önce
  • İndirme Sayısı 54
Sponsorlu Bağlantılar
3/5, Toplam: 1 kişi

Windows 8.1 İçin Eşleştirme Oyunu

Maleficent Free Fall oyunu Windows 8.1 işletim sistemli tablet ve bilgisayarlar için geliştirilmiş bir eşleştirme oyunudur. İzleyenler Malefiz filmini daha iyi bilirler. Bu filmden esinlenilerek geliştirilmiş bu oyunda elmasların en az üçünü bir araya getirmeniz gerekmektedir. Windows 8.1 tablet ve bilgisayarlar için standart eşleştirme oyunlarında olduğu gibi. Malefiz filmindeki karakterlerin aynısı oyunda da geçmektedir.

En popüler eşleştirme oyunlarından Frozen Free Fall oyununun yapımcılarının geliştirdiği ve Windows 8.1 tablet ve bilgisayarlarınızda oynayacağınız bu bulmaca oyunu Malefiz filminin resmi oyunudur. Görsel efektler ve ses efektleri oldukça etkileyici. Oyuna başlarken genç bir Malefiz olarak başlıyorsunuz. Oyunda ilerledikçe oyun zorlaşmakta ve yeni yeni karakterler ile tanışmaktasınız. Filmdeki Malefizin kargası da oyunda var. Hatta karga gibi başka karkaterleri görmekte mümkün. Windows 8.1 tablet ve bilgisayarlarınızdaki bu oyunda bu karga ve benzeri karakterleri kullanın ve elmasları daha kolay yok edin.

Oyunda aynı renkli elmasların en az 3 tanesini yan yana getirmelisiniz. Ama oyunda sınırlı sayıda hamle sayısı var. Dolayısıyla size verilen hamle sayısı bitmeden bütün eşleştirmeleri yapmalısınız. Ama Windows 8.1 tablet ve bilgisayarlarınızda en yükse kpuanı almak istiyorsanız en az hamle ile oyunu bitirmelisiniz. Windows 8.1 tablet ve bilgisayarlarınızda oynayacağınız bu oyun toplamda 15 seviyeden oluşmakta ve her seviyesinde bilgilendiriliyorsunuz. Yani oynayacağınız seviyede ne yapmanız gerektiği anlatılıyor. Her oyunda olduğu gibi bu oyunda da ilerledikçe oyun zorlaşmakta. İyi eğlenceler…

“Maleficent Free Fall” Ekran Görüntüleri

“Maleficent Free Fall” Fragman

“Maleficent Free Fall” Nasıl Oynanır?

Sponsorlu Bağlantılar

Benzer Program ve Uygulamalar

Maleficent Free Fall – Windows 8.1 İçin Yorum Yap

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.