Malwarebytes Anti-Malware

Sponsorlu Bağlantılar
Sponsorlu Bağlantılar

Ücretsiz Malware, Spyware Koruma ve Temizleme Programı

Malwarebytes Anti-Malware programı, adından da anlaşılacağı gibi zararlı yazılımlar olan malware tehditlerine karşı bilgisayarınızı korur. Bu zararlı yazılımların yanısıra solucan, spyware ve virüslerden de sitemi koruyan güçlü bir zararlı yazılım temizleme programıdır.

Antivirüs programları virüs tespit etme ve temizleme de her ne kadar profesyonel olsalarda malware gibi gizlenmiş tehditleri bulup temizlemede pek de başarılı olamıyorlar. Dolayısıyla Malwarebytes Anti-Malware programı gibi ekstra bir program kullanmak sorun yaşamamanız için gerekli. Malwarebytes Anti-Malware programının tespit edip temizlediği tehditler spyware, solucan, trojan, rootkit ve daha fazlası…

Tüm bunların yanı sıra ask.com, govome.com gibi toolbar ve anasayfa eklentilerine karşı da sistemi koruyan bir program. Malwarebytes Anti-Malware programı tespit ettiği tehditleri size rapor olarak gösterir ve ne yapmak istediğiniz size sorar. Malwarebytes Anti-Malware programı malware temizleme konusunda ilk sıralarda olan ve ciddiye alınması gereken bir program.

“Malwarebytes Anti-Malware” Ekran Görüntüleri

Malwarebytes Anti-Malware-1 Malwarebytes Anti-Malware-2 Malwarebytes Anti-Malware-3

Sponsorlu Bağlantılar

Malwarebytes Anti-Malware Hakkında Yazılar

Benzer Program ve Uygulamalar

Malwarebytes Anti-Malware İçin Yorum Yap

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.