Maxthon Cloud Browser

5.1.3.1000

Alternatif olarak kullanabileceğiniz ve bir çok gelişmiş özelliklere sahip hızlı ve güvenilir bir internet tarayıcı.

Sponsorlu Bağlantılar
Editörün Puanı

Virüs Testi

Temiz

Yorum Yap

  • Lisans Ücretsiz
  • İşletim Sistemi Windows 10, 8.1/8, 7, Vis
  • Dil Türkçe
  • Üretici
  • Boyut 53.5 MB
  • Tarih 4 sene Önce
  • İndirme Sayısı 357
Sponsorlu Bağlantılar

Hızlı ve Güvenilir Alternatif Web Tarayıcı

5/5, Toplam: 1 kişi

Maxthon Cloud Browser adından da anlaşılacağı gibi bir internet tarayıcısıdır. Webkit ve Trident’ı kullanan benzersiz, yenilikçi bir çift çekirdekli tasarım kullanan bu tarayıcı, hem hızlı hemde verimli çalışan çift çekirdekli tasarıma sahiptir. İnternette hızlı ve güvenli bir şekilde gezinebilirsiniz. Birinci sınıf HTML 5 desteği ve başka bir yere ulaşamayacağınız özellikler sayesinde bu tarayıcı ile kullanıcılar dosyalarını farklı cihazlar ve platformlar arasında kolayca paylaşıp gönderebilir. Bu tarayıcı alternatif tarayıcılar içinde son derece iddaalı. Çünkü sahip olduğu özellikler dikkate değer.

Anti-Freeze özelliği ile hiçbir şekilde donma ve kitlenme yaşamayacaksınız. Sekmeli Gezinti özelliği ile açtığınız web sayfaları yeni pencere yerine yeni sekmede açılıyor. Bu özellik lider tarayıcılarda da var. Ayrıca sağ tıklama menüsünde tüm sekmeleri kapatma, tüm sekmeleri yenileme ve sekme kilitleme gibi bir çok seçenek yer almakta.

İsterseniz Fare Kısayolları özelliği ile farenin sağ tuşuna kısayol atabilirsiniz. Magic Fill yani Sihirli Doldurma özelliği ile de web sayfalarındaki tüm formları tek bir tıklama ile doldurun. Neredeyse bütün form boşluklarını otomatik olarak hatırlamakta. İsterseniz bu tarayıcı ile ekran görüntüsü de yakalayabilirsiniz. İster bütün ekranın isterseniz belli bir bölgenin ekran görüntüsünü alabilirsiniz. Kullanıcıya daha birçok kullanım kolaylığı sunan güzel bir tarayıcı.

Windows İçin Alternatif İnternet Tarayıcılar

Google Chrome
Popüler İnternet Tarayıcı
Firefox
Ücretsiz Gelişmiş İnternet (Web) Tarayıcı
Yandex Browser
Hızlı İnternet Tarayıcısı
Opera
Ücretsiz ve Türkçe Hızlı İnternet (Web) Tarayıcı
Sponsorlu Bağlantılar

Maxthon Cloud Browser Hakkında Yazılar

Benzer Program ve Uygulamalar

Maxthon Cloud Browser İçin Yorum Yap

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.