Merve’yi tavla (Sanal asistan) – Android

Sponsorlu Bağlantılar
Sponsorlu Bağlantılar
2.33/5, Toplam: 3 kişi

Android için Kız Tavlama ve Sanal Asistan Uygulaması

Uygulama isminden de anlaşılacağı üzere Merve’yi tavlamaya çalışıyorsunuz. Sanal bir kızı tavlamak için çaba sarfediyorsunuz. Kendinizi tanıtıyorsunuz ve sizin asistanınız olmasını sağlıyorsunuz.

Bir tür kız arkadaşınız ile nasıl konuşmanız gerektiğini, ona nasıl yaklaşmanız gerektiğini gösteren bir uygulamadır. Eğlenceli ve öğretici bir sohbeti Merve ile yapın. Yöntemlerinizi deneyin ve öneriler alın.

Merve size sorduğu sorularla sizi tanıyor ve daha sonra uygulamadaki TV rehberi, film yer ve saatleri, taraftarı olduğun takımın maçları ya da derbi gibi bilgilerle, size özel bilgi ve uyarı mesajları göndererek sana haber veriyor. Ayrıca kız arkadaşının, eşinin ya da akrabalarının doğum tarihlerini, yıldönümlerini de hatırlatıyor.

Üstelik size en yakın gösterileri, sevdiğin sahne şovlarını, rock, pop, jazz, klasik müzik konserlerini, operaları, lokasyon bazlı olarak tespit edip, sana özel tavsiye mesajları iletiyor.

“Merve’yi tavla (Sanal asistan)” Ekran Görüntüleri

Merve'yi tavla (Sanal asistan) - Android 2 Merve'yi tavla (Sanal asistan) - Android 1 Merve'yi tavla (Sanal asistan) - Android 3

“Merve’yi tavla (Sanal asistan)” Video

Sponsorlu Bağlantılar

Benzer Program ve Uygulamalar

Merve’yi tavla (Sanal asistan) – Android” İçin Bir Cevap

Merve’yi tavla (Sanal asistan) – Android İçin Yorum Yap

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.