Microsoft Office 2007 Service Pack 2

SP 2

Microsoft Office 2007 yazılımı için çıkarılan ve en son güncellemelerin yer aldığı Service Pack 2 güncellemesini indirin.

Sponsorlu Bağlantılar
Sponsorlu Bağlantılar

Office Uygulamaları Güncelleme Paketi

Microsoft’un Office 2007 kullanıcıları için geliştirmiş olduğu Office 2007 Service Pack 2, Office sürümüne ilişkin en son güncellemeleri içermektedir. Mevcut hataların giderildiği ve yeni özelliklerin eklendiği güncel sürüm ile Office 2007 deneyimi çok daha iyi bir hale gelecek. Hali hazırda Microsoft Office sürümleri içerisinde en çok tercih edilen yazılımlarda birisi olan Office 2007, Service Pack 2 güncellemesi ile hatalarından arındırılmış gibi görünüyor.

Kritik Güncelleştirme – Performans ve Güvenlik

Sunulan ürün üzerinde genel düzenlemeler dışında Office 2007’in daha kararlı bir hale gelmesini sağlayan güncelleştirme performans artışıyla birlikte daha güvenli kullanım imkanı tanımaktadır. Service Pack 2 ile Microsoft Office Access, Excel, Grove, InfoPath, OneNote, Outlook, PowerPoint, Publisher ve Word üzerinde bazı değişiklikler yapılıyor.

Yapılan düzenleme ile Office 2007 üzerinde pek çok grafik nesnesi için performans artışı sağlanırken nesne modellerinde karşılaşılan sorunlarda gideriliyor. Yine güvenilir kaynaklar ile güvenilir olmayan kaynakların ayrıldığı yeni sürümde bazı şifreleme yöntemlerinin de geliştirilmesi amaçlanmış. Ayrıca tüm Office uygulamalarının performansında da önemli bir artış olmuş gibi görünüyor.

Sponsorlu Bağlantılar

Benzer Program ve Uygulamalar

Microsoft Office 2007 Service Pack 2 İçin Yorum Yap

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.