Microsoft Snip

Beta

Microsoft Snip ile ekran görüntüsü alabilir ve bu görüntü üzerinde notlar, çizimler yapabilirsiniz, ekran videosu çekebilirsiniz, ders anlatımı yapabilirsiniz ve daha birçok şey.

Sponsorlu Bağlantılar
Editörün Puanı

Virüs Testi

Temiz

Yorum Yap

  • Lisans Ücretsiz
  • İşletim Sistemi Windows 10/8.1/8/7/Vista/
  • Dil İngilizce
  • Üretici
  • Boyut 2 MB
  • Tarih 6 sene Önce
  • İndirme Sayısı 284
Sponsorlu Bağlantılar

Ücretsiz Gelişmiş Ekran Görüntüsü Alma Programı

Microsoft, ekran görüntüsü alma programı olan Snip uygulamasını beta olarak yayınladı. Bu program her ne kadar ekran görüntüsü alma programı olsa da birçok özelliğe sahip. Bu özelliklerden birisi ekran videosu kaydetmesi. Yani eğer Windows bilgisayarınızın yada tabletinizin ekranındaki görüntüyü video olarak kaydetmek istiyorsanız Microsoft Snip programı eksiksiz bir şekilde bunu yapabiliyor.

Ekran Görüntüsü Üzerine Notlar Alın

İSter bütün ekranı isterseniz sadece belli bir pencereyi ekran görüntüsü olarak kaydedebiliyorsunuz. Kaydettiğiniz bu ekran görüntüsünün üzerine farklı renklerde ve farklı kalem ucu boyutlarında çizimler çizebilir ve notlar alabilirsiniz. Ayrıca çizdiğiniz yada yazdığınız şeyleri silme imkanınız da var.

Bunun yanı sıra beyaz bir tahta üzerinde video çekme imkanı da sizlere sunuyor. Yani programdaki video çekme butonuna bastığınız zaman karşınıza beyaz bir tahta çıkıyor ve tabi ki video kayıtta başlıyor. Siz bu beyaz tahta üzerinde istediğiniz çalışmayı yapıyorsunuz ve bütün bunlar .mp4 formatında video olarak kaydediliyor. Bu durum özellikle internet üzerinden ders anlatanlar için ideal bir program. Aşağıda verdiğimiz videoyu izleyerek daha detaylı bilgiye sahip olabilirsiniz.

Microsoft Snip Video

Sponsorlu Bağlantılar

Benzer Program ve Uygulamalar

Microsoft Snip İçin Yorum Yap

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.