Minecraft

1.8

Kendinizi sıfırdan geliştirecek ve tek amacınızın hayatta kalmak olduğu Minecraft oyunu ile kendi ayaklarınızın üstünde durun. Dünyanın en popüler oyunlarından birisi olan surviver amaçlı bu strateji oyununda sizlerde çok eğleneceksiniz.

Sponsorlu Bağlantılar
Sponsorlu Bağlantılar

Ücretsiz Hayatta Kalma (Survivor) ve Strateji Oyunu

4.13/5, Toplam: 15 kişi
  • Türkçe
  • Ücretli

Minecraft oyunu çıktığı günden bugüne kadar en popüler oyunlardan biri olma başarısını gösteren bir strateji oyunudur. Kısa zamanda gelmiş geçmiş en çok satan oyunlardan birisi olan bu strateji oyununun grafikleri kare kare şeklinde gerçekçi olmamasına rağmen oyun mantığı ve stratejik bir oyun olması Minecraft oyununu bir adım öne çıkarmakta.

Oyunun amacı hayatta kalma, blok kırma ve yerleştirmedir. Ama bütün bunlar bir yana Minecraft oyuncularının akıllarına gelen herşeyi yapabiliyor olmaları bu oyunun en dikkat çekici ve en damar özelliğidir. Oyuna ilk başladığınız zaman gece size saldırabilecek vahşi hayvanlara karşı kendinize bir barınak yapabiliyor olmanızdır. Daha sonraki süreçte ise kendinize her geçen sürede daha da geliştiriyorsunuz.

Minecraft - Pocket Edition - Android
Android İçin Hayatta Kalma Oyunu
Minecraft - Pocket Edition - iOS
iPhone, iPad, iPod touch İçin Yapı İnşa Etme Oyunu

Zamanla kendinize faydalı olacak eşyalar, kullanabileceğiniz araçlar ve hayal gücünüz ile sınırlı binalar inşa ediyorsunuz. Oyuncu kitlesi her geçen gün artan bu oyunu Windows bilgisayarlarınızda da oynayabilirsiniz.

Minecraft Video

Sponsorlu Bağlantılar

Minecraft Hakkında Yazılar

Benzer Program ve Uygulamalar

Minecraft İçin Yorum Yap

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.