Mini Motor Racing

Mini Motor Racing oyununda Windows 8.1/8 işletim sistemli bilgisayar ve tabletlerinizde oynayabileceğiniz eğlenceli bir araba yarışı oyunu.

Sponsorlu Bağlantılar
Sponsorlu Bağlantılar

Windows 8.1 İçin Araba Yarışı Oyunu

Mini Motor Racing oyunu, Windows 8.1/8 işletim sistemli cihazlar için geliştirilmiş bir yarış oyunudur. İsminden de anlaşılacağı gibi minik arabalarla yarışacağınız bu oyun birbirinden farklı ve otantik mekanlarda geçiyor. Bilgisayarlarınızda yarışacağınız arabalarınız da nitro bulunmakta ve bir yarışta 5 tura kadar yarışabiliyorsunuz. Tamamen yükseltilebilir arabalardan birisini seçin. Tabi ki her yükseltmeniz parayla. Bu paraları da yarışlarda kazanıyorsunuz.

Ayrıca 4 özelleştirilebilir kontrol tipi mevcut. Windows 8.1/8 bilgisayar ve tabletlerde oynayacağınız bu oyunda hem kariyer modu var hemde hızlı yarış modu. Yani kariyer moduna girmeden oyuna girer girmez hemen yarışabilirsiniz. Oyunda onlarca eğlence dolu pist var. Ama bu pistler oldukça dar ve zor. Ayrıca hem gece hemde gündüz yarışları var. Oyunu eğlenceli kılan da bu zaten. Oyunun aynı zamanda multiplayer özelliği de var. Multiplayer bölümde en fazla 4 oyuncu oynayabilir.

“Mini Motor Racing” Ekran Görüntüleri

Mini Motor Racing-1 Mini Motor Racing-3 Mini Motor Racing-2

Sponsorlu Bağlantılar

Benzer Program ve Uygulamalar

Mini Motor Racing İçin Yorum Yap

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.