MobilDeniz – Android

Denizbank müşterilerinin Android cihazlarınızdan birçok şube işlemlerini yapabilecekleri güzel bir uygulama.

Sponsorlu Bağlantılar
Sponsorlu Bağlantılar
4.5/5, Toplam: 2 kişi

Android İçin Denizbank Bankacılık Uygulaması

MobilDeniz uygulaması, Android işletim sistemli cihazlar için geliştirilmiş Denizbank bankacılık uygulamasıdır. Denizbank müşterilerinin Denizbank şubelerine gitmeden Android cihazları ile birçok bankacılık işlemlerini gerçekleştirebileceği bir uygulama.

Ayrıca Denizbank’ın MobilDeniz uygulamasını kullanmak için illa Denizbank müşterisi olmanıza gerek yok. Android cihazınız ile uygulamaya girdiğinizde kullanıcı girişi yapmadan birçok bilgiye ulaşabilirsiniz. Örneğin hisse senedi fiyatları, döviz fiyatları (kur bilgileri), Denizbank’a ait ürünlerin fiyatları, Denizbank’a ait güncel kampanyalar öğrenebileceğiniz bazı bilgiler. Ayrıca Android cihazlarınızdan Denizbank şubelerinin ve ATM’lerinin yerlerini öğrenebilir ve kredi almak isterseniz kredi hesaplaması yapabilirsiniz.

MobilDeniz uygulaması ile havale/EFT yapabilir, kredi kartı borcunuzu ödeyebilir, kredi bilgilerinizi görebilir ve kredi borcu ödeyebilir, döviz, fon ve altın yatırımları yapabilirsiniz. Android cihazlarınızdan MobilDeniz uygulamasına giriş yapmak için “Kullanıcı Adı” ve “e-Parola” gerekmektedir.

“MobilDeniz” Ekran Görüntüleri

MobilDeniz-a1 MobilDeniz-a2 MobilDeniz-a3

Sponsorlu Bağlantılar

Benzer Program ve Uygulamalar

MobilDeniz – Android İçin Yorum Yap

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.