Muslim Assistant

Son Sürüm

Android cihazlarınızda başta Ramazan ve Kur’an olmak üzere İslam dini ile ilgili bilgiye ulaşabileceğiniz bir uygulama.

Sponsorlu Bağlantılar
Editörün Puanı

Virüs Testi

Temiz

Yorum Yap

  • Lisans Ücretsiz
  • İşletim Sistemi Android 4.0.3 ve üzeri
  • Dil Türkçe
  • Üretici
  • Boyut ~14 MB
  • Tarih 4 sene Önce
  • İndirme Sayısı 213
Sponsorlu Bağlantılar

Android İçin Ramazan, Kıble, Kuran, Zikir Uygulaması

Son derece kapsamlı ve gelişmiş özelliklere sahip bu uygulama başta ezan saatleri olmak üzere İslam dini adına bir çok bilgiye ulaşabilirsiniz. Uygulamayı ilk indirdiğiniz zaman konumunuzu belirlemek istiyor. Eğer konumunuz kapalı ise açın. Eğer uygulama konum bilgilerinizi giremez ise konumunuzu el ile girme imkanınız da var. Uygulamada konumunuzu girdikten sonra karşınıza namaz saatleri çıkıyor. Ayrıca bir sonraki ezana kaç saat ve dakika varsa bunu da görebiliyorsunuz.

Bunun dışında 4 kategori var. Bunlar Kıble, Zikir, Kuran ve 99 İsim. Kıbleyi bulmak için telefonunuzu sert bir zemine koyup çevirin ve mümkün ise dışarıda bu işi yapın.

Zikir bölümünde ise Salavat, Allah-u Ekber, Subhanallah, Kelime-i Tevhid, besmele ve Salat-ı Tefriciye zikirlerini bulacaksınız. Zikirmatik özelliğine de sahip bu bölümde tesbihe ihtiyacınız yok.

Kuran bölümünde ise Kur’an-ı Kerim’e ulaşıyorsunuz. Bunun için sizden Kur’an-ı Kerim’i indirmek için sizden izin isteniyor. İzin verdikten sonra Kur’an-ı Kerim iniyor ve açılıyor. Ekranda en üstte arapça, hemen altında latince ve en altta ise Türkçe yazılışlarını göreceksiniz.

99 İsim bölümünde de Allah’ın 99 ismini ve anlamlarını görüyorsunuz. İsterseniz bunları zikir listesine ekleyip zikirmatik ile tesbih gibi kaç tane söylediğinizi görerek söyleyebilirsiniz.

Sponsorlu Bağlantılar

Muslim Assistant Hakkında Yazılar

Benzer Program ve Uygulamalar

Muslim Assistant İçin Yorum Yap

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.