My Country

Son Sürüm

iPhone/iPod touch akıllı telefon ve iPad tabletlerinizde hayalinizdeki şehri inşa edeceğiniz, geliştireceğiniz ve yönetebileceğiniz bir simülasyon oyunu.

Sponsorlu Bağlantılar
Editörün Puanı

Virüs Testi

Temiz

Yorum Yap

  • Lisans Ücretsiz
  • İşletim Sistemi iOS 4.3 ve üzeri
  • Dil İngilizce
  • Üretici
  • Boyut 53.3 MB
  • Tarih 5 sene Önce
  • İndirme Sayısı 32
Sponsorlu Bağlantılar

iPhone, iPad ve iPod touch İçin Şehir Simülasyon Oyunu

iPhone/iPod touch akıllı telefon ve iPad tabletler için geliştirilen My Country oyunu bir şehir kurma oyunudur. Diğer bir deyişle bir şehir simülasyon oyunu olan bu oyun oldukça kapsamlı. iOS cihazlarınıza ücretsiz olarak indirebileceğiniz bu oyunda okul, park, hastane v.b. inşa etme, şehrin alt yapısını geliştirme, ekolojik tehditleri ortadan kaldırma gibi birçok işleri yerine getirmelisiniz.

iPhone/iPod touch akıllı telefon ve iPad tabletlerinizdeki bu oyunda şehrinizi kurarken binaları sürekli geliştirin. Gelişen bir kent olabilmek için yüzlerce görevi yerine getirmelisiniz. Hatta biraz daha büyük düşünüp iyi yönetilen bir ülke oluşturabilirsiniz. iOS cihazınızda şehrinizin nüfusunu artırmak için konut inşa etmeli, sanayiyi geliştirmek için sözleşmeler imzalamalı, üretilen malların taşınması için araçları satın almalı ve daha birçok alanda gerekli çalışmaları yapmalısınız.

Diğer yandan iPhone/iPod touch akıllı telefon ve iPad tabletlerinizde bina güç istasyonları ve parklarla şehirde ekoloji ve enerji kullanımı yönetin, manzara değiştirmek için kanallar inşa edin, göller yapın, ağaç dikin, ve ülkeye yollar yapın.

My Country Video

Sponsorlu Bağlantılar

Benzer Program ve Uygulamalar

My Country İçin Yorum Yap

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.