Need for Speed No Limits

Son Sürüm

Merakla beklenen yeni NFS oyunu olan Need For Speed No Limits oyunu iPhone/iPod touch akıllı telefon ve iPad tabletler için App Store’da yayınlandı.

Sponsorlu Bağlantılar
Editörün Puanı

Virüs Testi

Temiz

Yorum Yap

  • Lisans Ücretsiz
  • İşletim Sistemi iOS 6.1 ve üzeri
  • Dil İngilizce
  • Üretici
  • Boyut 808 MB
  • Tarih 6 sene Önce
  • İndirme Sayısı 84
Sponsorlu Bağlantılar

iPhone, iPad ve iPod touch İçin NFS Oyunu

iPhone/iPod touch akıllı telefon ve iPad tabletler için geliştirilen Need for Speed No Limits oyunu ücretsiz bir NFS oyunudur. EA Sports’un merakla beklenen oyunu sonunda NFS hayranları ile buluştu. Yarış oyunlarında bir efsane olan ve NFS olarak her yarış severin bildiği Need for Speed oyununun yeni serisinin çıkması bir hayli uzun sürdü. Eski başarısını yakalayamayan NFS oyunu, No Limits ile mobil platformlarda büyük başarılar peşinde.

iPhone/iPod touch akıllı telefon ve iPad tabletlerinizde severek oynayacağınız bu oyunda şimdiye kadar en çok sevilen NFS oyunlarının özellikleri bir araya getirildi. iOS cihazlarınızdaki bu oyunda yer altı yarışlarına katılıyorsunuz. Amacınız ise en hızlı yer altı yarışçısı olmak. Tabi bunun için işe sıfırdan başlıyorsunuz. Sıradan bir araba ile yarışarak zamanla ilerliyorsunuz.

iPhone/iPod touch akıllı telefon ve iPad tabletlerinizde modifiye de yapabiliyorsunuz. Arabanızın parçalarını istediğiniz gibi tabi paranıza göre modifiye edebilirsiniz. Polis kovalamaca özelliğine sahip bu oyunda birçok akrobasi hareketlerle polislerden kaçıyorsunuz. iOS cihazlarınızda drift yarışları da yapacaksınız.

Need for Speed No Limits Video

Sponsorlu Bağlantılar

Need for Speed No Limits Hakkında Yazılar

Benzer Program ve Uygulamalar

Need for Speed No Limits İçin Yorum Yap

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.