Nokia 2, Nokia 7, Nokia 8 ve Nokia 9 Gelecek

Nokia’nın tanıtılması beklenen 4 model hakkında yeni bilgiler geldi. Nokia 2, Nokia 7, Nokia 8 ve Nokia 9 modelleri merakla bekleniyor.

Sponsorlu Bağlantılar

Nokia, 4 Akıllı Telefon Daha Çıkaracak

Nokia brendinin anonsu olmamış 4 akıllı telefon hakkında bilgiler sızdırıldı. Çin’in Baidu adlı sitesinde Nokia, 7 akıllı telefonunu satışa çıkaracak. Bunlardan 3’ü zaten satışa çıktı. Geriye 4 akıllı telefonu kaldı. Ayrıca ünlü Çinli blogger sitesi bu akıllı telefonların hangi işlemciler ile donatılacağını da kaydetti. Bahsedilen bu telefonların Nokia 2, Nokia 7, Nokia 8 ve Nokia 9 olacağını belirtti.

Sponsorlu Bağlantılar

Verilen bilgiye göre Nokia 2, çeşitli bölgelerden bağlı olarak iki seçenekte satışa çıkacak. Bir versiyonu Snapdragon 212, diğer versiyon ise MediaTek işlemci ile donatılacak. Nokia 7 modeli ise Snapdragon 630 işlemcisine sahip olacak. Nokia 8 ise biraz daha güçlü olacak ve Snapdragon 660 işlemcisi ile donatılacak.

Geçmiş verilere göre Nokia 7 bir arka kameraya, Nokia 8 ise ikili arka kameraya sahip olacak. Ayrıca Nokia 8, 2K ekrana, 6 GB RAM’e, 64 GB dahili hafızaya sahip. Nokia 7 ise büyük olasılıkla, Full HD ekrana sahip olacak.

En Güçlüsü Nokia 9 Olacak

Bazı bilgilere göre Nokia 9, 8 çekirdekli Snapdragon 835 işlemcisi ile donatılacak. Ayrıca amiral gemisi serisine ait olacak Nokia 9’un, 5.3 inç QHD ekran, 8 GB RAM ve 13 MP’lik ikili arka kameraya sahip olacağı bekleniyor.

Sponsorlu Bağlantılar

Benzer Yazılar

Nokia 2, Nokia 7, Nokia 8 ve Nokia 9 Gelecek İçin Yorum Yap

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.