Online İşlemler - İnternet

Son Sürüm

iPhone/iPod touch akıllı telefon ve iPad tabletlerinizden TTNET internet aboneliğiniz ile ilgili birçok işlem yapabilir ve birçok bilgiye ulaşabilirsiniz.

Sponsorlu Bağlantılar
Editörün Puanı

Virüs Testi

Temiz

Yorum Yap

  • Lisans Ücretsiz
  • İşletim Sistemi iOS 7.0 ve üzeri
  • Dil Türkçe
  • Üretici
  • Boyut 17.9 MB
  • Tarih 5 sene Önce
  • İndirme Sayısı 43
Sponsorlu Bağlantılar

iPhone, iPad ve iPod touch İçin TTNET İnternet Uygulaması

iPhone/iPod touch akıllı telefon ve iPad tabletler için geliştirilen Online İşlemler – İnternet uygulaması TTNET internet işlemleri yapabileceğiniz bir uygulamadır. Eğer TTNET ile bireysel internet aboneliğiniz varsa internetiniz ile ilgili birçok işlemi iOS cihazınızdaki bu uygulama ile yapabilir ve birçok bilgiye bu uygulama ile erişebilirsiniz.

iPhone/iPod touch akıllı telefon ve iPad tabletinizden uygulamaya giriş yapabilmek için e-posta adresiniz ve şifrenizi girmeniz gerekiyor. Şifrenizi bilmiyorsanız uygulamadaki şifremi unuttum bölümüne giriniz. Eğer ilk defa giriş yapacaksanız uygulamadaki şifre oluştur bölümünden kendinize şifre alabilirsiniz.

Uygulamaya iOS cihazınızdan şifre ile girilebildiği gibi belirleyeceğiniz bir resim ile de girebilirsiniz. Eğer resim belirlerseniz her girişinizde şifre girmek yerinde belirlemiş olduğunuz resme dokunursunuz. iPhone/iPod touch akıllı telefon ve iPad tabletlerinizdeki bu uygulama sayesinde internet kotanızdan ne kadarını harcadığınızı, faturanızın son ödeme tarihini, ödenmemiş faturanız var mı, geçmiş faturalarınız ve ödeme miktarları v.b. gibi bilgilere ulaşabilirsiniz.

Sponsorlu Bağlantılar

Benzer Program ve Uygulamalar

Online İşlemler - İnternet İçin Yorum Yap

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.