Open Broadcaster Software

0.638 Beta

Open Broadcaster Software programı internet üzerinden canlı yayın yapmak ve medya kayıtları yapmanızı sağlayan açık kaynak kodlu bir yazılımdır.

Sponsorlu Bağlantılar
Sponsorlu Bağlantılar

Üzerinden Canlı Yayın Yapma ve Stream Programı

4/5, Toplam: 1 kişi

Open Broadcaster Software programı video kayıt yapma ve internet üzerinden yayın yapmak için geliştirilmiş açık kaynak kodlu bir yazılımdır. Streaming konusunda oldukça iyi olan bu program özellikle oyunseverler için büyük bir nimet.

Open Broadcaster Software isimli bu ücretsiz program ile videolarınızı ve diğer medya dosyalarınızı internet üzerinden canlı bir şekilde yayınlayabiliyorsunuz. YouTube, DailyMotion, hitbox ve Twitch daha fazla video ağı üzerinden canlı yayın yapabiliyorsunuz.

Open Broadcaster Software programı ile video kayıtları yapabiliyorsunuz, slayt hazırlayabiliyorsunuz, oyun görüntülerini paylaşabiliyorsunuz ve kendi web kameranızdaki görüntüleri yayınlayabiliyorsunuz. Programın önizleme modu sayesinde videolarınızın nasıl göründüğünü de önceden görebiliyorsunuz.

MP4 veya FLV çıktı medya dosyaları oluşturabiliyorsunuz. Yüksek performanslı oyun akışı için GPU tabanlı oyun yakalama imkanı sunan program, detaylı çözünürlük ayarı yapmanızı da sağlıyor.

Sponsorlu Bağlantılar

Open Broadcaster Software Hakkında Yazılar

Benzer Program ve Uygulamalar

Open Broadcaster Software İçin Yorum Yap

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.