Otel Rezervasyonları – Booking.com – iOS

Sponsorlu Bağlantılar
Editörün Puanı

Virüs Testi

Temiz

Yorum Yap

  • İşletim Sistemi iOS (iPhone, iPad ve iPod
  • Dil İngilizce
  • Üretici
  • Boyut 53,2 MB
  • Tarih 8 sene Önce
  • İndirme Sayısı 19
Sponsorlu Bağlantılar

iPhone, iPad ve iPod touch İçin Otel Rezervasyonu Yaptırma Uygulaması

Adından da anlaşılacağı gibi Otel Rezervasyonları – Booking.com uygulaması ile gitmek istediğiniz yer için güvenli ve kolay bir şekilde rezervasyon yapabilirsiniz. 385.000’den fazla rezervasyon yapabileceğiniz bir uygulama. Size yakın uygun otelleri size bildirir. Eğer isterseniz dünya çapında 55 binden fazla noktada arama yapabilirsiniz.

Ayrıca arama yaparken birçok filtreleme özelliği de bulunmakta. Wi-fi, fiyat, bölge, sunulan imkanlar gibi. Sizin için önemli olan kriterleri belirleyerek size en uygun oteli bulur. Eğer siz en ucuz otel istiyorum diyorsanız size en ucuz oteli bulur. Yada yaşadığınız yere uzaklığını söylüyorsunuz belirttiğiniz mesafeye göre otelleri size bildiriyor.

Uygulama içinde rezervasyon yapabileceğiniz oteller ile ilgili 8 milyondan fazla resim ve 24 milyondan fazla konaklamış insanların yorumları mevcut. İster otel için ister daire için isterseniz villa, pansiyon veya diğer konaklama tesisleri için her türlü rezervasyonlarınızı yapabileceğiniz güzel bir uygulamadır. Kayıt olduktan sonra tüm bilgileriniz kayıt edilir ve size bir daha gerek kişisel bilgileriniz olsun gerekse ödeme bilgileriniz olsun bir daha sorulmaz. Böylece hızlı bir şekilde rezervasyon yapabilirsiniz.

Eğer uygulamaya kayıt olmak istemiyorsanız bu sizin tercihinize bırakılmış bir durum. Kayıt olmadan da uygulamayı kullanarak rezervasyon yapabilirsiniz. Her hangi bir rezervasyon yaptırdığınız zaman bu rezervasyonunuzu yada rezervasyonlarınızı çevrimdışı olduğunuz zamanda görebiliyor ve bunları takviminize ekleyebiliyorsunuz.

Önemli; Uygulamayı kullananlar bu uygulama hakkında olumlu yorumlarda bulunmuşlardır.

“Otel Rezervasyonları – Booking.com” Ekran Görüntüleri

Otel Rezervasyonları - Booking.com-i1 Otel Rezervasyonları - Booking.com-i2 Otel Rezervasyonları - Booking.com-i3

Sponsorlu Bağlantılar

Benzer Program ve Uygulamalar

Otel Rezervasyonları – Booking.com – iOS İçin Yorum Yap

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.