Paint.NET

Paint.NET programı ile resimlerinizi hem profesyonel olarak hemde ücretsiz olarak düzenleyin.

Sponsorlu Bağlantılar
Sponsorlu Bağlantılar
5/5, Toplam: 1 kişi

Ücretsiz Gelişmiş Resim Düzenleme Programı

Paint.NET programı Windows bilgisayarlar için resim ve fotoğraf düzenleme programıdır. Güçlü araçlar, özel efektler, sınırsız geri alma, katman özelliği ile sezgisel bir kullanıcı arayüzü ve yenilikçi özelliklere sahiptir. Microsoft tarafından danışmanlık lisans üniversite üst düzey tasarım projesi olarak gelişmeye başladı.

Şu anda başlangıçta üzerinde çalışılan bazı mezunlar tarafından muhafaza ediliyor. Aslında Windows ile birlikte gelen Microsoft Paint yazılımı için ücretsiz bir yedek olarak amaçlandı. Ama sonradan bu program basit ama güçlü bir görüntü ve fotoğraf düzenleyicisi aracı haline geldi. Adobe Photoshop, Corel Paint Shop Pro, Microsoft Photo Editor ve The GIMP gibi diğer dijital fotoğraf düzenleme programları ile karşılaştırıldı. Kısacası ücretsiz ve alternatif bir Microsoft Paint programı amacııyla yola çıkılan bu program, gelişen süreçte kendini geliştirerek en iyi resim düzenleme programları ile aynı seviyeye geldi.

Not: Paint.NET programının Paint.NET 4.0 Beta sürümü çıkmıştır. Eğer Paint.NET 4.0 Beta 5226 sürümünü indirmek için TIKLAYIN.

“Paint.NET” Ekran Görüntüleri

Paint.NET-1 Paint.NET-2 Paint.NET-3

Sponsorlu Bağlantılar

Benzer Program ve Uygulamalar

Paint.NET İçin Yorum Yap

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.