Panda Antivirus Pro

2014

Panda Antivirus Pro programı gelişmiş özellikleri ile bilgisayarınızı bilinen ve bilinmeyen tehditlere karşı gerçek zamanlı olarak korur. Hırsızlık, çevrimiçi dolandırıcılık ve phishing gibi saldırılara karşı çevrimiçi kimliğinizi korur.

Sponsorlu Bağlantılar
Sponsorlu Bağlantılar

Profesyonel Antivirüs Programı

1/5, Toplam: 1 kişi

Panda Antivirus Pro programı bilgisayarınızı virüslere, casus yazılımlara, kimlik hırsızlarına karşı koruyan bir antivirüs programıdır. Panda’nın ödül almış “Kolektif Akıl” teknolojisi sayesinde bütün kullanıcılarla beraber siz de kötü amaçlı yazılımlardan anında haberdar oluyorsunuz. İster kablolu olsun ister Wi-Fi olsun internet üzerinden sızmaya çalışan tehditlere karşı sizi korur.

Flash bellek (USB) tehditlerine karşı koruma sağlar. Riskli olan internet sitelerine güvenli bir şekilde girmenizi sağlar (Sandboxing). Multiplayer oyunlarda bulaşabilecek zararlı yazılım tehditlerine karşı sizi korur. Panda Antivirus Pro programı kendini her gün otomatik olarak günceller. Her güncellemede “Virüs İmza Dosyası” yenilendiği için virüs veritabanı da güncel olur ve böylece en yeni virüslere karşı bile güvende olacaksınız.

Ayrıca bilgisayarınızda bulunan her hangi bir program izinsiz bir şekilde internete bağlanmaya çalışırsa bu bağlantıyı size haber verir ve size izin verip vermeyeceğinizi sorar. Böylece sizin kontrolünüz dışında internete bağlanma olmaz. Bilgisayarınızdaki güvenlik açıklıklarını kapatarak bilgisayarınıza tam koruma sağlar.

Sponsorlu Bağlantılar

Benzer Program ve Uygulamalar

Panda Antivirus Pro İçin Yorum Yap

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.