Panda Free Antivirus 2015

2015 15.0.1

En son güvenlik tehditlerine karşı bilgisayarınızı koruyan Panda Free Antivirüs 2015 programını ücretsiz ve Türkçe dil seçeneği ile kullanın.

Sponsorlu Bağlantılar
Sponsorlu Bağlantılar

Ücretsiz Antivirüs Yazılımı

  • Geleneksel antivirüs uygulamaları çok daha hafiftir
  • Kolay kurulum ve kullanım
  • Sürekli uyarılar göndermez
  • Güncelleştirmeler hakkında endişelenmenize gerek yok
  • Davranış analizi ve blok
  • Otomatik tarama yok
  • Web ya da e-posta için ekstra filtre yok
  • Gelişmiş özelliklerden yoksun

Her geçen gün artan tehditler ve bilgisayar korsanları, bilgisayarlarda güvenlik yazılımlarının zorunlu hale gelmesine neden oluyor. Piyasa da bulunan pek çok farklı şirket, çeşitli paketler altında kullanıcılara güvenlik yazılımları satarken Panda Software tarafından üretilen Panda Free Antivirüs hem ücretsiz hem de Türkçe dil desteği içermesi nedeniyle büyük bir ilgi topluyor. 2015 sürümü ile kullanıcıların bir kez daha beğenilerini toplayan Panda Free Antivirüs en son güvenlik tehditlerine karşı bilgisayarınızı koruyor.

Daha Güvenli ve Temiz Bilgisayarlar

Tüm Windows sürümleri ile uyumlu olarak çalışan ve oldukça gelişmiş bir altyapıya sahip olan Panda Free Antivirüs, ücretsiz olmasına rağmen son derece iyi sonuçlar sunuyor. Yenilenmiş arayüzü ile Windows 8 Metro arayüzüne benzer bir görünüme sahip olan program, kullanıcıların yeni sürümlerde karışıklık yaşamamasını planlıyor.

Antivirüs içeriği ile bilgisayarlarınızı zararlı yazılımlara karşı koruyan program USB aşısı ile USB aygıtlarından gelebilecek zararlı yazılımları önlüyor. Program üzerinde yer alan kurtarma kiti, silinmeye karşı dirençli olan virüslerden bilgisayarınızı kurtarmak için oldukça iyi sonuçlar sunuyor. Sizde ücretsiz ve gelişmiş bir antivirüs arıyorsanız mutlaka Panda Free Antivirüs 2015 sürümünü denemelisiniz.

Sponsorlu Bağlantılar

Panda Free Antivirus 2015 Hakkında Yazılar

Benzer Program ve Uygulamalar

Panda Free Antivirus 2015 İçin Yorum Yap

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.