PASSOLİG

Son Sürüm

Android cihazlarınıza yükleyeceğiniz PASSOLİG uygulaması ile Passolig hakkında detayları öğrenebilir ve Passolig Kart başvurusu yapabilirsiniz.

Sponsorlu Bağlantılar
Sponsorlu Bağlantılar

Android İçin Passolig Kart Uygulaması

5/5, Toplam: 1 kişi
  • Passolig Karta başvuru yapmak
Uygulama sadece Passolig Karta başvuru yapmak için geliştirilmiş. Başka özelliklerde eklenebilirdi. Kullanıcıların başka noktalardan yaptıkları işlemler bu uygulamaya eklenebilirdi.

Android işletim sistemli cihazlar için geliştirilmiş PASSOLİG uygulaması ile Passolig Kart ile ilgili işlemlerini yapabilirler. Çıktığı günden bu yana tartıma konusu olan ve bazı Süper Lig takımlarının karşı çıktığı Passolig Kart uygulaması bütün tartışmalara ve eleştirilere rağmen devam etmekte. Eğer maçlara gitmek istiyorsanız ve kombine kart sahibi değil iseniz o zaman Passolig Kart satın almak zorundasınız.

Eğer PASSOLİG isimli bu uygulamayı da Android cihazınıza yüklerseniz işlerinizi daha kolay yapabileceksiniz.Taraftarların hem arkadaşları hemde ailesi ile birlikte güvenli bir şekilde stadlarda maç izlemelerini sağlayacağı iddaa edilen Passolig Kart’ın bir de maddi bir bedeli var. Bu uygulama ile Passolig Karta başvuru yapabilir, Passolig Kartın tam olarak ne olduğu öğrenebilir ve farklı birkaç işlem yapabilirsiniz. Kısacası Passolig Kart’a özel olarak geliştirilmiş bu uygulama size yardımcı olabilir.

NOT: UYGULAMA MAĞAZADAN KALDIRILMIŞTIR.

Sponsorlu Bağlantılar
Ülkemizdeki Passolig uygulamasından dolayı futbol maçını stadyumda izlemek isteyen ve kombinesi olmayan futbolseverlerin satın alması gereken bir kart. Bu Passolig Karta Android cihazınızdan başvuru yapmak için kullanabileceğiniz bir uygulama.

Benzer Program ve Uygulamalar

PASSOLİG İçin Yorum Yap

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.