PDF XChange Viewer

2.5.309.0

PDF XChange Viewer programı ile PDF dosyalarını görüntüleme, PDF dosyalarınızı düzenleme ve PDF dosyalarını dönüştürme imkanına sahip olacaksınız.

Sponsorlu Bağlantılar
Sponsorlu Bağlantılar

PDF Görüntüleme, Dönüştürme ve Düzenleme Programı

  • Hızlı ve fazla kaynak kullanmaz
  • Güzel düzenleme seçenekleri
  • Kapsamlı yapılandırma seçenekleri
  • Belge oluşturamazsınız
  • Düzenleme özellikleri hatalara yol açabilir

Bugün hemen her kullanıcı bilgisayarına ilk kurulum sonrasında Adobe Reader ya da benzeri PDF okuyucu yazılımlar yüklüyor. Genellikle belirli şablonlar halinde sunulan bu yazılımlar, geçerli bir alternatifi olmaması nedeniyle popüler hale geliyor. PDF görüntüleme, düzenleme ve dönüştürme işlemlerini bir arada sunan PDF XChange Viewer, Tracker Software tarafından geliştirilmiş olup kullanıcılara ücretsiz sunulan bir yazılımdır.

PDF Dosyalarını Düzenleyin ve Dönüştürün

PDF dosyalarını görüntülemek ve düzenlemek için hem hızlı hem de kolay kullanılabilir bir program arıyorsanız PDF XChange Viewer’ı mutlaka denemelisiniz. Adobe Reader’a alternatif olarak sunulan bu program PDF dosyaları üzerinde her türlü düzenleme işlemini yapmanıza izin veriyor. Ayrıca program içerisinde belgeleri, resimleri, .TXT ve .RTF dosyalarını PDF formatına kolay bir şekilde dönüştürebilirsiniz.

Genel özellikleri bakımından incelendiğinde program, Adobe Portfolios desteğine sahip olup yüksek güvenlik protokolü ile korunmaktadır. Ayrıca tüm PDF dosyalarına not ve yorumlar ekleyebilir dilerseniz program içerisinde kabul edilen formatları PDF dosyasından dışarıya sorunsuz bir şekilde aktarabilirsiniz.

Sponsorlu Bağlantılar

Benzer Program ve Uygulamalar

PDF XChange Viewer İçin Yorum Yap

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.