PDFCreator

1.7.3

En iyi PDF format dönüştürme ve PDF dosyası oluşturma programlarından birisi olan PDFCreator hem ücretsiz olarak sunuluyor hemde Türkçe dil desteği bulunuyor.

Sponsorlu Bağlantılar
Sponsorlu Bağlantılar

PDF Oluşturma ve Dönüştürme Programı

Açık kaynak olarak sunulan ve ücretsiz bir yazılım olan PDFCreator, tüm Windows uygulamaları ve sürümleri ile uyumlu bir şekilde çalışmaktadır. PDF dosyaları oluşturmanızı ve görüntülemenizi sağlayan program sunmuş olduğu Türkçe dil desteği ile son derece kolay kullanım imkanı tanımaktadır. PDFCreator ile yeni PDF dosyaları oluştururken aynı zamanda bu dosyaları farklı formatlara da dönüştürebilirsiniz.

PDFCreator Özellikleri ve Teknik Detaylar

Program üzerinde kolayca kendi PDF’lerinizi oluşturabilir ve diğer ağlarda yayınlayabilirsiniz. Yabancı kişilere karşı görüntülenmesini istemediğiniz PDF dosyalarını şifreleyebilir ve basılmasını önleyebilirsiniz. Yine program üzerinde yer alan menü ile oluşturduğunuz dosyaları hızlı ve kolay bir biçimde e-mail olarak arkadaşlarınıza ve diğer kişilere gönderebilirsiniz.

Farklı formatlara ya da içeriklere sahip dosyaları, tek bir PDF sunusu altında birleştirmeyi sağlayan PDFCreator, terminal sunucu üzerinde de sorunsuz bir şekilde çalışabilmektedir. Ticari kullanımlar da dahil olmak üzere ücretsiz sunulan bu program, Dünya genelinde pek çok geliştirici desteğini alarak, her geçen gün yeni özelliklere kavuşmaktadır.

NOT: Program ile birlikte gelen reklam uygulamaları bazı antivirüs yazılımlarında virüs uyarı verebilir. Kurulum sırasında ana sayfa değişikliği, araç çubuğu ve reklam isteklerini iptal etmeyi unutmayın.

Sponsorlu Bağlantılar

Benzer Program ve Uygulamalar

PDFCreator İçin Yorum Yap

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.