PES 2015 Ana Lig Para Hilesi

PES 2015 oyununda paranızı artırabileceğiniz bir para hilesi.

Sponsorlu Bağlantılar
Editörün Puanı

Virüs Testi

Temiz

Yorum Yap

  • Lisans Ücretsiz
  • İşletim Sistemi Windows
  • Boyut 46 KB
  • Tarih 7 sene Önce
  • İndirme Sayısı 7.466
Sponsorlu Bağlantılar

PES 2015 Ana Lig Para Hilesi

4.29/5, Toplam: 17 kişi

PES 2015 oyununu oynayanlar için en önemli şey maddi durumudur. Yani paradır. Çünkü kulüplerinin maddi durumlarına göre transfer ve diğer işlerini yapabilmekteler. Yani ne kadar ekmek o kadar köfte misali. Oyunda paranız varsa istediğiniz transferleri yapabilir ve diğer ihtiyaçlarınız için rahatlıkla harcamalar yapabilirsiniz. Ama paranız yoksa maç kazanmayı veya diğer para kazanma yöntemlerini yapmak zorundasınız. Bunlarda zaman alan şeyler.

Ama bazı PES severler PES 2015 için para hilesi geliştirdiler. Bu hile sayesinde oyunda sınırsız paranız olabilir. Bu hile ile ana ligdeki paranızı artırarak istediğiniz transferi yapabilirsiniz.

PES 2015
PC İçin Pro Evolution Soccer 2015 Futbol Oyunu

PES 2015 Para hilesi

Para Hilesi Nasıl Kurulur?

Aşağıda nasıl kuracağınıza dair bir video da bulacağınız bu işlem oldukça basittir. İndirdiğiniz .exe dosyasını “Yönetici olarak çalıştır” şeklinde açın. Ardından sağ üstte “Dosya/Aç” yolunu izleyin. Karşınıza çıkan sayfada “C:\Users\<kullanıcı adı>\Documents\KONAMI\Pro Evolution Soccer 2015\save” yolunu seçin ve buradaki dosyayı seçip “Aç” tıklayın. Karşınıza çıkan ekranda oyundaki güveninizi artırabilirsiniz, para biriminizi seçebilirsiniz, para miktarınızı el ile seçebilir yada “Maksimum para” seçeneğini seçebilirsiniz.

Sponsorlu Bağlantılar

Benzer Program ve Uygulamalar

PES 2015 Ana Lig Para Hilesi” İçin 6 Cevap

PES 2015 Ana Lig Para Hilesi İçin Yorum Yap

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.