Philips’ten Yeni Bir Akıllı Telefon Geliyor

Akıllı telefon pazarında pasif duran Philips, yeni bir üst segment akıllı telefon çıkarmaya hazırlanıyor.

Sponsorlu Bağlantılar

Philips, Yeni Bir Akıllı Telefon Çıkarmak Üzere

S329 olarak isimlendirilen ve Philips tarafından geliştirilen yeni akıllı telefon Tena aracılığı ile gözüktü. Bilindiği gibi Dünyanın en büyük elektronik şirketlerinden biri olmasına rağmen Philips, akıllı telefon pazarında pek de aktif değil ama elini tamamen çekmiş de değil.

Sponsorlu Bağlantılar

Gelen bilgilere göre Philips, bir üst düzey bir akıllı telefon hazırlığı içerisinde. Çin’in telekomünikasyon cihaz denetleyici TENA kayıtlarında görülen Philips’in bu üst segment akıllı telefon modeli büyük bir ihtimalle S329 model numarası ile karşımıza çıkacak.

Philips S329 Sızıntı Özellikleri

5 inç boyutunda 1280×720 piksel ekran çözünürlüğüne sahip akıllı telefon IPS ekran teknolojisi ile gelecek. Ayrıca 1.5 GHz hızında çalışan 8 çekirdekli bir işlemci güçlendirilip 3 GB RAM ile birlikte gelecek. 16 GB dahili depolama alanının yanı sıra microSD kart desteği de olacak. Bataryası ise 3000 mAh kapasitesinde olacağı belirtilmekte. İşletim sistemi de tabi ki Android 7 Nougat olacak.

Kamera konusun da ise arka bölümde 13 megapiksel, ön bölümde ise 5 megapiksel kamera bulunacak. Philips S329 akıllı telefonun ağırlığı 145 gram, ebatları ise 143.4 mm x 70.4 mm x 9.15 mm olacak.

Sponsorlu Bağlantılar

Benzer Yazılar

Philips’ten Yeni Bir Akıllı Telefon Geliyor İçin Yorum Yap

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.