Photo Collage -Valentines Special – BlackBerry

Sponsorlu Bağlantılar
Editörün Puanı

Virüs Testi

Temiz

Yorum Yap

  • İşletim Sistemi BlackBerry
  • Dil İngilizce
  • Üretici
  • Boyut 4 MB
  • Tarih 8 sene Önce
  • İndirme Sayısı 61
Sponsorlu Bağlantılar

BlackBerry İçin Kolaj Yapma Uygulaması

Sevgililer Gününe Özel; Valentine Special Edition Photo Collage uygulaması ile sevgililer günü anlarınızı çerçeveleyin. Photo Collage uygulaması yaratcılığınızı ifade etmek için birçok fotoğraf efektine sahip. Fotoğraflarınıza saniyeler içinde yaratıcı bir görünüm kazandırabilirsiniz ve rehberinizde bir kişi dimgesi olarak kullanabilirsiniz. Oluşturduğunuz bu fotoğrafları telefonunuza bir duvar kağıdı olarak ayarlayabilir yada arkadaşınıza imzalı bir sanal kartpostal gönderebilirsiniz.

Tabi ki anında herhangi bir sosyal ağda da paylaşabilirsiniz. Bizim geniş fotoğraf kolaj koleksiyonuna göz atmak ve sizin ve duygusal ya da fütüristik bir ortamda birlikte yüzen arkadaşınızın harika bir resim oluşturmak için birini seçin. Ya da tek bir resim içinde bir aile fotoğraf albümü oluşturmak için yakınlarının fotoğrafları yükleyin. Bir resim çekmenize izin verir ve standart kameranıza güçlendirerek çeşitli efekler vermenizi sağlar.

Hızlı bir şekilde BBM, Facebook, Email yada diğer fotoğraf paylaşma uygulamalarını kullanarak aileniz yada arkadaşlarınız ile paylaşın. Resim üzerine farklı yazı stillerinde renkli yazı ekleme. Resimlerinizi dikey yada yatay döndürüp ters düz edebilme.

“Photo Collage -Valentines Special” Ekran Görüntüleri

Photo Collage -Valentines Special-b1 Photo Collage -Valentines Special-b2 Photo Collage -Valentines Special-b3

Sponsorlu Bağlantılar

Benzer Program ve Uygulamalar

Photo Collage -Valentines Special – BlackBerry İçin Yorum Yap

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.