Photoshop Touch for phone – Android

Sponsorlu Bağlantılar
Sponsorlu Bağlantılar

Android İçin Fotoğraf Düzenleme Uygulaması

Telefonunuz için Adobe Photoshop Touch ile telefonunuza Adobe Photoshop yazılımının eğlenceli ve yaratıcı olanaklarını getirdik. Çekirdek Photoshop özellikleri ile görüntüleri dönüştürün. Görüntüleri birleştirin, profesyonel efektler uygulayın ve sonuçları Facebook ve Twitter üzerinden arkadaşlarınızla ve ailenizle paylaşın. Bütün kolaylılar artık telefonunuzda. Tablet versiyonunda aynı özelliklerin daha eğlencelisi var.

Katmanlar, seçim araçları, ayarlamaları ve filtreler gibi popüler Photoshop özelliklerini kullanarak akıllara durgunluk veren görüntüler oluşturabilirsiniz. Fotoğraflarınızda en iyisini ortaya çıkarmak için klasik Photoshop özelliklerini kullanarak fotoğraflarınızı geliştirin. Kompozisyonunuzun tamamı, belirli bir katman veya seçilen bir alan için hassas ton ve renk ayarlamaları uygulayın. Boya efektleri, filtre fırçaları ve çok daha fazlasını kullanarak farklı bir şey oluşturun. Photoshop Touch ile sonsuz yaratıcı olasılıklar ortaya çıkarın.

Benzersiz kamera dolgu özelliği ile bir katman üzerinde bir alanı doldurmak için cihazınızın kamerasından yararlanın. Bu uygulama ile resimdeki bir insanın dış hatlarını seçip kamera ile fotoğraf çekerken ekrana yerleştirebilirsiniz. Böylece o anda çektiğiniz fotoğrafta başka resimden aldığınız kişilerde olur.

“Photoshop Touch for phone” Video

“Photoshop Touch for phone” Ekran Görüntüleri

Photoshop Touch-a1 Photoshop Touch-a2 Photoshop Touch-a3

Sponsorlu Bağlantılar

Benzer Program ve Uygulamalar

Photoshop Touch for phone – Android İçin Yorum Yap

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.