PhotoWonder – Android

Sponsorlu Bağlantılar
Sponsorlu Bağlantılar

Android için Fotoğraf Düzenleme Filtreleme ve Efekt Uygulaması

PhotoWonder uygulamasını Android işletim sistemli cihazlarınıza indirerek en kaliteli bol özellikli muhteşem fotoğraflar yapabileceğiniz harika bir resim editörü uygulaması edinebilirsiniz. Uygulama sadece cihazınızda bulunan mevcut fotoğraflar için etkili değildir. Kameranız ile çekeceğiniz fotoğraflar da dahi çekim yapmadan önce çeşitli efektler ile süsleyerek çekebilirsiniz.

PhotoWonder ile yapabileceksiniz sınırlı değil. Fotoğraflarınızı çeşitli boyutlara göre kırpabilir, renk tonunu düzenleyebilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Uygulamanın en güzel özelliklerinden birisi yüzünüze daha fazla güzellik katacak kalitede. Hoş görünmeyen siyah noktalar ve sivilceler fotoğraflar da canınızı sıkıyorsa üzülmeyin PhotoWonder uygulaması ile onlardan tamamıyla kurtulabileceksiniz.

PhotoWonder uygulamasının yapabildikleri bunlarla sınırlı değil. Bunlara ek olarak bir çok fotoğraftan oluşan bir çerçeve yapabilirsiniz. Fotoğraflarınızı kareler halinde sadece bir fotoğrafta toplamak istemez misiniz?

“PhotoWonder” Ekran Görüntüleri:

PhotoWonder - Android 1 PhotoWonder - Android 2 PhotoWonder - Android 3

Sponsorlu Bağlantılar

Benzer Program ve Uygulamalar

PhotoWonder – Android İçin Yorum Yap

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.