PicMonkey

Son Sürüm

Android cihazlarınızdaki resimlerinizi Photoshop kalitesinde profesyonel olarak düzenleyebileceğiniz bir uygulama.

Sponsorlu Bağlantılar
Editörün Puanı

Virüs Testi

Temiz

Yorum Yap

  • Lisans Ücretsiz
  • İşletim Sistemi Android 4.4 ve üzeri
  • Dil İngilizce
  • Üretici
  • Boyut 31 MB
  • Tarih 5 sene Önce
  • İndirme Sayısı 82
Sponsorlu Bağlantılar

Android İçin Profesyonel Resim Düzenleme Uygulaması

PicMonkey uygulaması Android işletim sistemli cihazlar için geliştirilmiş resim düzenleme uygulamasıdır. Edit kategorisinde dokunduğunuz zaman Android cihazınızdan düzenlemek istediğiniz resmi seçiyorsunuz. Bu noktada resminizi ister mobil cihazınızdan ister Dropbox’tan ister Facebook’tan isterseniz Flickr’dan seçebilirsiniz. Resminizi seçtikten sonra bu resmi kırpabilir, döndürebilir, parlaklık ve kontrast gibi renk ayarlarını düzenleyebilir ve yeniden boyutlandırabilirsiniz.

Touch up kategorisinde ise resminiz üzerinde tıpkı Photoshop gibi fırçalar yardımı ile efektler verebilirsiniz. Bu bölüm dörde ayrılmış. Skin, mouth, eyes ve the rest. Android cihazınızda bu bölümü kullanırken her bir bölümde birçok fırça ve düzenleme seçeneği var.

Design bölümünde ise Android cihazınızda sıfırdan bir resim oluşturabilirsiniz. Collage bölümü ise adından da anlaşılacağı gibi kolaj yapma bölümü. Yani birden fazla fotoğrafı tek bir resimde toplayabilirsiniz. Gördüğünüz gibi ücretli resim düzenleme uygulamalarının yaptığı birçok işi ücretsiz olarak Android cihazınızdan yapabiliyorsunuz.

NOT: UYGULAMA ŞU AN İÇİN ANDROİD 6.0.1 SÜRÜMÜNÜ DESTEKLEMEMEKTE. EĞER UYGULAMAYI İNDİREMEZ İSENİZ ANDROİD SÜRÜMÜNÜZ İLE İLGİLİ OLABİLİR. İLERLEYEN ZAMANLARDA DESTEKLEMESİNİ BEKLİYORUZ.

PicMonkey Video

Sponsorlu Bağlantılar

Benzer Program ve Uygulamalar

PicMonkey İçin Yorum Yap

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.