PicsArt - Photo Studio

Son Sürüm

Windows 8.1 tablet ve bilgisayarlarınızdaki resimlerinizi profesyonel bir şekilde düzenleyebileceğiniz güzel bir uygulama.

Sponsorlu Bağlantılar
Editörün Puanı

Virüs Testi

Temiz

Yorum Yap

  • Lisans Ücretsiz
  • İşletim Sistemi Windows 8.1
  • Dil Türkçe
  • Üretici
  • Boyut 16.6 MB
  • Tarih 6 sene Önce
  • İndirme Sayısı 345
Sponsorlu Bağlantılar

Windows 8.1 İçin Fotoğraf Düzenleme Uygulaması

Windows 8.1 işletim sistemli tablet ve bilgisayarlar için geliştirilmiş PicsArt Photo Studio uygulaması ücretsiz bir fotoğraf düzenleme uygulamasıdır. Eğer fotoğraf işlerinde meraklı iseniz Windows 8.1 tablet ve bilgisayarlar için geliştirilmiş PicsArt uygulaması tam size. PicsArt uygulaması ile fotoğraflarınızı çok hızlı bir şekilde istediğiniz gibi düzenleyebilirsiniz.

Kullanışlı bir fotoğraf editörü olan PicsArt ile uygulamaya fotoğraf yükleyerek manipülasyonu, maske, kolaj, çerçeve, sınır, çıkartma, metin efekti, küçük resim grafiği, belirtme çizgisi, kırpma, döndürme, renk ayarı gibi bütün değişiklikleri ve düzenlemeleri yapabilirsiniz. Windows 8.1 tablet ve bilgisayarlarınızda kullanacağınız bu uygulamada fırça modunu kullanarak çeşitli resim efektleri yapabilirsiniz.

Acemi bir resim editörü olduğunuzu düşünüyorsanız bu uygulama ile profesyonel olabilirsiniz. PicsArt ile fotoğraflarınız üzerinde çizimler yaparak eserlerinizi sosyal paylaşım sitelerinde paylaşabilirsiniz. Windows 8.1 tablet ve bilgisayarlarınızda kullanacağınız PicsArt uygulaması SMS ve e-posta yoluyla arkadaşlarınıza üzerinde çalıştığınız emek verdiğiniz fotoğrafları gönderme hakkı tanır.

Sponsorlu Bağlantılar

Benzer Program ve Uygulamalar

PicsArt - Photo Studio İçin Yorum Yap

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.