Pokemon GO

Son Sürüm

Android cihazlarınız ile Pokemon karakterlerini gerçek hayata taşıyabilir ve şehrinizdeki Pokemonları yakalayabilirsiniz.

Sponsorlu Bağlantılar
Editörün Puanı

Virüs Testi

Temiz

Yorum Yap

  • Lisans Ücretsiz
  • İşletim Sistemi Android 4.4 ve üzeri
  • Dil İngilizce
  • Üretici
  • Boyut 60 MB
  • Tarih 5 sene Önce
  • İndirme Sayısı 101
Sponsorlu Bağlantılar

Android İçin Gerçek Pokemon Oyunu

Pokemon GO oyunu Android işletim sistemli cihazlar için geliştirilmiş bir resmi Pokemon oyunudur. Bir zamanlar ülkemizde de popüler olan ama yayından kaldırılan çizgi film olan Pokemon, artık gerçek hayatımıza girdi. Bu oyun ile gerçek hayatta pokemon bulup yakalıyorsunuz. Yani bu oyunu oynamaya başladığınızda çevrenizde Pokemon karakterlerini görmeye başlayacaksınız.

Google Play’den ücretsiz olarak indirebileceğiniz bu oyun şimdilik maalesef ülkemizde oynanabilir değil. Ama yurt dışında kısa sürede popüler olan ve ilginç hikayelere konu olan bu oyunda yakalamak istediğiniz Pokemon karakterine göre kimi zaman bir müzeye, kimi zaman bir ormanlık alana, kimi zaman bir deniz yada göle gidiyorsunuz.

Pokemon karakterini bulduğunuz zaman ise topunuz yada farklı araçlar ile yakalıyorsunuz. Oyunda harita üzerinden ilerliyorsunuz. Pokemon karakterleri şehre dağıldığı için hem oyun oynuyorsunuz hemde şehrinizi geziyorsunuz. Başta Pikachu, Venusaur, Charizard, Blastoise olmak üzeri bütün Pokemon karakterlerini gerçek hayata taşıyın ve eğlenmeye devam edin.

NOT: YAKALAMAK İSTEDİĞİNİZ POKEMONLAR EĞER ŞAHSİ BİR EV YADA ARAZİ İÇİNDE İSE MUTLAKA İZİN ALARAK BU ALANLARA GİRİN.

Pokémon GO Video

Sponsorlu Bağlantılar

Pokemon GO Hakkında Yazılar

Benzer Program ve Uygulamalar

Pokemon GO İçin Yorum Yap

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.