Racing Fever

Son Sürüm

Android cihazlarınızda farklı özellikleri ile sizi sıkmayacak ve eğlendirecek bir trafikte araç kullanma oyunu.

Sponsorlu Bağlantılar
Editörün Puanı

Virüs Testi

Temiz

Yorum Yap

  • Lisans Ücretsiz
  • İşletim Sistemi Android (Cihaza göre deği
  • Dil Türkçe
  • Üretici
  • Boyut Cihaza göre değişir
  • Tarih 5 sene Önce
  • İndirme Sayısı 61
Sponsorlu Bağlantılar

Android İçin Trafikte Yarış Oyunu

Racing Fever oyunu Android işletim sistemli cihazlar için geliştirilmiş ve adından da anlaşılacağı gibi bir yarış oyunudur. Özellikle hız yapmayı sevenlerin seveceği bu oyunu Google Play’den ücretsiz olarak indirebilirsiniz. Traffic Racer oyununa oldukça benzeyen bu oyunda birkaç farklı özellik bulunmakta.

Bu özelliklerden birisi oyun yavaşlatabilme yani slow-motion özelliği. Hızlı giderken eğer araçlar arasında sıkışırsanız bu özelliği kullanarak zamanı yavaşlatabilir ve rahatça sıkıştığınız yerden kaçabilir yada durabilirsiniz. Ama bu özelliği kullandıkça bu özelliğin barı düşüyor ve bunu tekrar doldurmanız gerekiyor.

Diğer bir özellik ise nitro özelliği. Ekranın sağ tarafında zaten işaretinden de belli oluyor. Oyuna başlarken nitro size dolu olarak veriliyor ve bunu kullandıkça bu nitro miktarı bitiyor ama oyun içinde trafikteki diğer araçların yanında geçerek nitronuzu tekrar doldurabilirsiniz.

Bunların yanı sıra farklı kamera açıları, arabanızı modifiye etme ve yeni arabalar satın alma, arabanın üzerine farklı şekiller ekleme ve daha birçok standart bir yarıl oyunu özelliklerini de yine oyunda bulabilirsiniz. Yarış sevenleri kesinlikle seveceği bir oyun.

 

Sponsorlu Bağlantılar

Racing Fever Hakkında Yazılar

Benzer Program ve Uygulamalar

Racing Fever İçin Yorum Yap

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.