Racing Rivals

Son Sürüm

iPhone, iPad ve iPod touch akıllı telefonlarınızda ve tabletlerinizde eğlenerek oynayacağınız bir araba yarışı oyunu. Racing Rivals oyunu Hız tutkunuzu yaşayabileceğiniz bir oyun.

Sponsorlu Bağlantılar
Editörün Puanı

Virüs Testi

Temiz

Yorum Yap

  • Lisans Ücretsiz
  • İşletim Sistemi iOS 7.0 ve üzeri
  • Dil Türkçe
  • Üretici
  • Boyut 343 MB
  • Tarih 5 sene Önce
  • İndirme Sayısı 48
Sponsorlu Bağlantılar

iPhone, iPad ve iPod touch İçin Araba Yarışı Oyunu

Racing Rivals oyunu iOS işletim sistemli cihazlar için geliştirilmiş bir araba yarışı oyunudur. Bu oyunda canlı rakiplerle gerçek yarışlar yapılmakta. Parmaklarınızın ucunda gerçek bir gerçek zamanlı yarış. Racing Rivals oyunu, mücadele etmenize ve oyun lobilerinde canlı rakipler tarafından özel yarışlar ve canlı sohbetler ile meydan okumalara izin vermekte. iOS cihazlarınızda becerilerinizi test edin ve nakit kaybetmeye yada arabanızı kaybetmeye hazır olmadıkça yola çıkmayın. Oyun gerçek olduğu için riskte büyük.

iOS cihazlarınızda oynayacağınız bu oyunda McLaren, Subaru, Dodge, Mitsubishi, Ford, RWB, Scion, BMW, Acura and SRT gibi birçok gerçek araba var. Eğer isterseniz bu arabalarınızın renklerini de değiştirebilirsiniz. Siyah, beyaz, mavi, kırmızı, turkuaz, turuncu, gri gibi birçok renk seçeneğiniz var. Oyunda ilerledikçe arabalarınızın parçalarını da yenilemeniz gerekir. Yani arabanızı özelleştirebiliyorsunuz. Yarış sonunda bir takım bonuslar ve özel hediyeler kazanıyorsunuz. Tabi ki en önemlisi para kazanıyorsunuz. iOS akıllı telefonlarda ve tabletlerde 5 yeni yarış pistinde yarışacağınız bu oyundaki pistler Londra, Rio, Sydney, Tokyo ve New York.

“Racing Rivals” Fragman

Sponsorlu Bağlantılar

Benzer Program ve Uygulamalar

Racing Rivals İçin Yorum Yap

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.