Ramazan – iOS

28 Haziran 2014 tarihinde başlayıp 27 Temmuz 2014 tarihinde bitecek olan Ramazan Ayı için iOS cihazlarınızda bütün sahur, iftar vakitlerini, ayetler ve hadisler ve daha birçok dini bilgiyi Ramazan Rehberi uygulaması sayesinde detaylı olarak öğrenebileceksiniz.

Sponsorlu Bağlantılar
Sponsorlu Bağlantılar

iPhone, iPad ve iPod touch İçin Ramazan Ayı ve İmsakiyesi Rehberi Uygulaması

Diyanet İşleri Başkanlığınca iOS cihazlar için geliştirilen Ramazan Rehberi isimli bu uygulama ile Türkiye’nin bütün illerine ve dünyanın bütün ülkelerine ait imsak, güneş, öğle, ikindi, akşam ve yatsı vakitlerini kolaylıkla öğrenebilirsiniz. iOS cihazlarınızda Ramazan ayına ait 30 günün imsak, güneş, öğle, ikindi, akşam ve yatsı zamanlarını da yine Ramazan Rehberi uygulaması ile öğrenme imkanınız var.

Ayrıca Ramazan ayı ile ilgili bütün ayetleri ve hadisleri yine uygulama içinde bulabilirsiniz. iOS cihazınızda olması gereken Ramazan Rehberi uygulaması isminden de anlaşılacağı gibi size Ramazan ile ilgili rehberlik edecek bir uygulama.

iOS cihazlarınıza yükleyeceğiniz Ramazan Rehberi uygulamasında oruç, zekat, fitre, Kadir Gecesi, Bayram namazı ve diğer dini konularda bilgiler bulabilir, sıkça sorulan sorular bölümünden sorularınıza cevap arayabilir ve Ramazan ile ilgili vaazlar, makaleler ve hutbeler bulabilirsiniz.

“Ramazan” Ekran Görüntüleri

Ramazan Rehberi-a1 Ramazan Rehberi-a2 Ramazan Rehberi-a3

Sponsorlu Bağlantılar

Benzer Program ve Uygulamalar

Ramazan – iOS İçin Yorum Yap

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.