Real Steel

Son Sürüm

Real Steel oyunu ile Android cihazlarından farklı bir dövüş oyunu sizi bekliyor. Robotlar ile ringe çıkıyor ve rakiplerinizi yenmek için acımasızca dövüşüyorsunuz.

Sponsorlu Bağlantılar
Editörün Puanı

Virüs Testi

Temiz

Yorum Yap

Sponsorlu Bağlantılar

Android için Robot Dövüş Oyunu

3.67/5, Toplam: 3 kişi

Android tablet ve akıllı telefonlar için geliştirilmiş olan Real Steel, oldukça eğlenceli ve keyif verici aksiyon oyunlarından birisidir. Konu olarak Dreamworks 2011 filmini baz alan oyunda titanları kontrol ederek savaşmanız ve item toplamanız gerekiyor. Tamamen ücretsiz olarak sunulan ve geniş robot seçeneğine sahip olan oyun ile keyifli vakit geçirebilirsiniz.

24 Farklı Robot Modeli Seçeneği

Temel olarak Dreamworks 2011 filmini konu alsa da oyun içeriside farklı öğelere rastlamak mümkün. Kontrol ettiğiniz titan – robot ile eşyaları toplamanız ve sahip olduğunuz robotu geliştirmeniz gerekiyor. Bugün milyonlarca kullanıcı tarafından oynanan bu oyun, son derece gelişmiş oynanış seçenekleri ve etkileyici grafiklere sahiptir.

Oyunun diğer özelliklerine göz attığımızda 24 farklı robot modeli yanında Zeus, Atom ve Twin Cities gibi karakter seçeneklerini görüyoruz. Ayrıca yalnızca tek haritaya bağlı kalmayan oyunda 10 farklı arena seçeneği ve liderlik sıralamasıda bulunuyor. Dilerseniz elde ettiğiniz itemler ile robotları düzenleyebilir dilerseniz, düşmanlarınıza karşı amansız bir mücadele verebilirsiniz.

Real Steel Video

Sponsorlu Bağlantılar

Benzer Program ve Uygulamalar

Real Steel İçin Yorum Yap

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.