Retrica Pro

Son Sürüm

Retrica Pro uygulaması ile ücretli olarak sunulan bütün efekt ve araçlara sahip olabileceksiniz. Fotoğraflarınızı düzenlemek için Retrica uygulamasının sınırsız kullanın.

Sponsorlu Bağlantılar
Editörün Puanı

Virüs Testi

Temiz

Yorum Yap

  • Lisans Ücretli
  • İşletim Sistemi iOS 5.0 ve üzeri
  • Dil İngilizce
  • Üretici
  • Boyut 28.5 MB
  • Tarih 7 sene Önce
  • İndirme Sayısı 209
Sponsorlu Bağlantılar

(iOS) iPhone ve iPad İçin Fotoğraf Düzenleme Uygulaması

Venticake Inc.tarafından geliştirilen ve son dönemin en popüler uygulamalarından birisi olan Retrica Pro, Android sürümünden sonra şimdide iOS kullanıcılarının kullanımına sunuldu. Ücretsiz Retrica sürümünden farklı olarak Retrica Pro ile fotoğraflarınızda farklı filtre seçeneklerini kullanarak değişiklikler yapabilir ve fotoğraflarınızı daha özel hale getirebilirsiniz.

Uygulama arayüzünde diğer uygulamalarda olmayan seçenekler yer alırken tüm bu özellikler ücretsiz olarak sunuluyor.

Fotoğraflarınızı Kişiselleştirin

Retrica, ücretsiz sürümünde sunduğu özellikler dışında Pro sürümünde daha fazla seçeneği bir arada bulunduruyor. Uygulamayı yüklediğinizde vintage gibi filtreler yanında sık kullanılan filtre özelliklerinide göreceksiniz. Ayrıca benzeri uygulamalardan farklı olarak fotoğrafın istediğiniz alanını bulanıklaştırabilir ya da siyah – beyaz tonlar kullanabilirsiniz.

Uygulamanın bir diğer özelliği ise içeriğinde fotoğraf kesme özelliğini bulundurmasıdır. 1:1 oranında fotoğraflar üzerinde işlem yapabileceğiniz Retrica Pro, hemen, hemen tüm sosyal ağlar ile entegreli bir biçimde çalışabiliyor. Düzenlediğiniz, filtreler eklediğiniz ya da beğenmediğiniz bir alanı kestiğiniz fotoğrafları yalnızca tek tıklama ile Facebook, Instagram ya da Twitter gibi sosyal ağlarda bulunan hesaplarınızda paylaşabilirsiniz.

Sponsorlu Bağlantılar

Benzer Program ve Uygulamalar

Retrica Pro İçin Yorum Yap

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.