Retro Future Racing – iOS

iPhone, iPad ve iPod touch akıllı telefonlarınızda ve tabletlerinizde oynayacağınız Retro Future Racing yarış oyunu ile eğlenceli zamanlar geçireceksiniz.

Sponsorlu Bağlantılar
Sponsorlu Bağlantılar

iPhone, iPad ve iPod touch İçin Yarış Oyunu

Retro Future Racing oyunu iOS işletim sistemli cihazlar için geliştirilmiş olup adından da anlaşılacağı gibi bir yarış oyunudur. Kemerlerinizi bağlayın ve Retro Future Racing oyunu ile oldukça muhteşem bir sürüş keyfi yaşayın. iOS cihazlarınız ile bu ücretsiz 3 boyutlu yarış oyununda en şaşırtıcı fantastik ortamlarda inanılmaz nostaljik arabaları kullanma fırsatınız olacak. Bu ücretsiz araba yarışı oyununda muhteşem arabalardan birisini seçin.

iOS cihazlarınızda bu arabaları yükseltebilir ve özel seçenekleri kullanabilirsiniz. Bir yandan becerilerinizi test edecek diğer yandan da nostaljik arabaların kullanmanın keyfini sürün. iOS cihazlarınızdaki bu oyunda bir çok yarış parkuru bulunmakta. Birbirinden zorlu bu parkurlarda sürüş becerilerinizi kullanarak sonuna kadar mücadelenizi verin. Oyunda ilerledikçe hızlı ve daha da hızlı olacaksınız. iOS cihazlarınızda inanılmaz fizik oyunu ve dinamik araç kullanımı ile muhteşem bir hisse kapılacaksınız. Oyunun ses efektleri de mutheşem. Grafikleri ve ses efektleri ile tam bir yarış deneyimi sunacak. Bu oyun ile eğlenceli saatler geçireceksiniz.

“Retro Future Racing” Ekran Görüntüleri

“Retro Future Racing” Fragman

“Retro Future Racing” Nasıl Oynanır?

Sponsorlu Bağlantılar

Benzer Program ve Uygulamalar

Retro Future Racing – iOS İçin Yorum Yap

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.