Royal Revolt 2 – Windows Phone

Royal Revolt 2 oyunu Windows Phone cihazlarınızda krallığınızı kurup rakip kralları yok edeceğiniz bir savaş ve strateji oyunudur.

Sponsorlu Bağlantılar
Sponsorlu Bağlantılar

Windows Phone İçin Krallık Oyunu

Royal Revolt 2 oyunu Windows Phone işletim sistemli cihazlar için geliştirilmiş bir aksiyon ve strateji oyunudur. Windows Phone cihazlarınız ile bulunduğunuz dünyada krallık savaşı vereceğiniz bir savaş ve strateji oyunu olan bu oyun 3 milyonun üzerinde indirilmiştir. Binlerce oyuncuya karşı savaşıp krallığınızı ilan edeceğiniz oyun olan Royal Revolt 2 oyununun oyun grafikleri de oldukça iyi. Windows Phone cihazlardaki bu oyunda hayatta kalmak için kaleni savun ve düşmanların için en ölümcül labirentleri oluştur.

Bunu yaparken diğer yandan da rakiplerinizin krallıklarının yerlerini bul ve onları ya fethet yada yok et. Krallığını yıkmak için sadece düşmanlarınızı değil krallığın içinde ortaya çıkacak isyanları da bastırman gerekiyor. Windows Phone cihazlarınızın dokunmatik ekranları için sorunsuz kontrollere sahip bu oyunda tek amacınız var. O da gerçek kral olmak.

“Royal Revolt 2” Ekran Görüntüleri

Royal Revolt 2-1 Royal Revolt 2-2 Royal Revolt 2-3

Sponsorlu Bağlantılar

Benzer Program ve Uygulamalar

Royal Revolt 2 – Windows Phone İçin Yorum Yap

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.