RunKeeper – Windows Phone

Windows Phone cihazlarınızda bu uygulama ile adımlarınızı takip edin, egzersiz yaptığınız mesafeyi ölçün, kilo kaybı grafiğinizi çıkarın ve daha fazlasını yapın.

Sponsorlu Bağlantılar
Sponsorlu Bağlantılar

Windows Phone Koşu (Sağlık) Uygulaması

RunKeeper uygulaması, Windows Phone işletim sistemli cihazlar için geliştirilmiş bir sağlık yani koşu uygulamasıdır. Windows Phone cihazınızda bu uygulamayı kullanırsanız koşarken attığınız adımları izleyebilir, koştuğunuz mesafeyi öğrenebilir, yaktığınız kalori miktarını grafik şeklinde görebilirsiniz. Daha birçok özelliğe sahip bu uygulama bir maraton eğitiminin, bisiklet sürmenin ve fitness geliştirmenin basit bir yoludur. Windows Phone akıllı telefonunuzda GPS kullanarak koşularınızı, yürüyüşlerinizi, bisiklet sürmenizi, antrenman egzersizlerinizi ve diğer spor faaliyetlerinin tümünü takip edin.

RunKeeper Uygulamasının Özellikleri

  • Herhangi bir spor etkinliği için yüksek doğruluk ve gerçek zamanlı koşu hızını, bisiklet sürme hızını, yol mesafesini, yüksekliği, yakılan kalori miktarını hesaplayın.
  • Önceden planlanmış güzergahları bulun ve takip edin. Ayrıca bir harita üzerinde bulunduğunuz yer rotanızı görün.
  • Antrenman planı egzersizleri uygulayın veya ses koçluğu ile kendiniz oluşturun.
  • Kilometre durumunuz, adımınız, hızınız, yakılan kalori miktarınız hakkında çalışma yaparken ses güncellemelerini alın.

Yukarıda sıraladığımız özelliklerden başka daha bir çok özelliği bulunan bu uygulama ile koşu yaparken bütün istatistikleri görebileceksiniz. Zaten Windows Phone sağlık uygulamalarında en iyi uygulamalar arasında olarak kalitesini ispatlamış durumda.

“RunKeeper” Ekran Görüntüleri

RunKeeper-wp1 RunKeeper-wp2 RunKeeper-wp3

Sponsorlu Bağlantılar

Benzer Program ve Uygulamalar

RunKeeper – Windows Phone İçin Yorum Yap

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.