Samsung Galaxy S3 Telefonunda ki mp3 Müzikleri Şarkıları Zil Sesi Yapma

Samsung Galaxy S3 Telefonunda ki mp3 Müzikleri Şarkıları Zil Sesi Yapma

Samsung Galaxy S3 sahibisiniz ancak bir türlü cihazınızın zil sesini değiştiremiyor musunuz? Bunu başarabilmeniz için sizlere iki adet kolay seçenek sunacağız.

Sponsorlu Bağlantılar

Öncelikle şunu söylemeliyiz ki, bu işlemi cihazınızın ayarlarından da yapabilirsiniz bazı uygulamalar yardımıyla da yapabilirsiniz. Telefonda bulunan zil sesleri hoşunuza gitmiyor olabilir. Bu durumun fazla can sıkıcı hale gelmesini istemiyorsanız söylediklerimizi yapabilirsiniz.

Birisinin sizi aradığında beğendiğiniz herhangi bir şarkının çalmasını istemek en doğal hakkınız. Bizler bugün sizlere bu konu da yardımcı olacağız. Daha öncede söylediğimiz gibi bunun üstesinden gelmek için iki seçeneğimiz bulunmaktadır.

Samsung Galaxy S3 Telefonunda ki mp3 Müzikleri Şarkıları Zil Sesi Yapma

 

Birinci Seçenek:

  1. Cihazınızı bilgisayarınıza USB ile bağlayın.
  2. Bilgisayarınızı açarak  telefonunuzu arayın ve bulun.
  3. Beğendiğiniz herhangi bir MP3 dosyasını “Zil Seslerim” isimli klasöre kopyalayın.
  4. Cihazınızda bulunan Ayarlar > Ses > Telefon Zil Sesi adımlarını sırasıyla izleyiniz. Daha sonra attığınız MP3 dosyanızı orada görüyor olacaksınız. O şarkıyı seçekre standart zil sesiniz olarak ayarlayabilirsiniz.

İkinci Seçenek:

Bazı müzik çalar uygulamaları sizlere bu şansı vermektedir. Uygulamaya girerek müziklerin olduğu kısma gelin ardından zil sesi yapmak istediğiniz herhangi beğendiğiniz bir şarkının üzerine uzunca basılı tutarak “Zil sesi yap” bölmesine tıklayın. Sizlere bu konu da yardımcı olacak iki kullanışlı uygulama tavsiye edecek olursak bunlar; MixZing Media Player ve doubleTwist Player olabilir.

MixZing Media Player İndir

doubleTwist Player İndir

Benzer Yazılar

Samsung Galaxy S3 Telefonunda ki mp3 Müzikleri Şarkıları Zil Sesi Yapma İçin Yorum Yap

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.