Samsung Kies

3.2.16084.2

Bilgisayarınızı Samsung marka telefonlarınıza bağlayarak telefonunuz ile ilgili her türlü işlem yapabileceğiniz bir program.

Sponsorlu Bağlantılar
Editörün Puanı

Virüs Testi

Temiz

Yorum Yap

  • Lisans Ücretsiz
  • İşletim Sistemi Windows 10, 8, 7, Vista,
  • Dil Türkçe
  • Üretici
  • Boyut 38.9 MB
  • Tarih 7 sene Önce
  • İndirme Sayısı 777
Sponsorlu Bağlantılar

Samsung Telefonları Bilgisayara Bağlama Programı

3/5, Toplam: 3 kişi

Eğer Samsung bir akıllı telefona sahip iseniz ve bu akıllı telefonunuzu bilgisayara bağlamanız gerekiyorsa Samsung Kies programına ihtiyacınız var demektir. Samsung Kies programı Samsung marka akıllı cep telefonları ile bilgisayar arasında bağlantı kurmanızı sağlayan bir programdır.

Samsung Kies programını kullanmak için öncelikle internete ihtiyacınız var. Ayrıca hem bilgisayarınız hemde akıllı telefonunuz aynı internet ağına bağlı olması gerekir. Bu çok önemli. Akıllı telefonunuzun Wi-Fi özelliğini açarak bilgisayar ile aynı ağa başlanın. Ardından telefonunuzdan Samsung Kies programını açın. Önünüze çıkan ekranda “Başlat” yazısına dokunun. Bu işlemden sonra akıllı telefonunuz size bir “URL” adresi verecektir. Bu URL adresinin internet tarayıcınızın adres bölümüne yazın ve “enter”tuşuna basın. Ardından akıllı telefonunuzda bir “PIN” görünecektir. Bu “PIN”i bilgisayarınızın ekranında ortaya çıkan alana yazıp “OK” tuşuna basın. bu işlemden sonra artık Samsung akıllı telefonunuz ile bilgisayarınız arasında bağlantıyı kurmuş olacaksınız. İnternet tarayıcınızda telefonunuzdaki bütün dosyaları zaten göreceksiniz.

Kies’i Güncel Tutun

Normal şartlarda Samsung akıllı telefon satın aldığınızda bu akıllı telefonunun yanında CD olarak size Samsung Kies programı veriliyor. Ama Samsung Kies programının güncel olması çok önemli. Dolayısıyla bilgisayarınızda her zaman güncel sürümünü bulundurun.

Önemli; Yönlendirileceğiniz sayfada Android 4.2 ve altı ve Android 4.3 ve üstü akıllı telefonlar ve tabletler için ayrı ayrı KİES programı verilmiştir. Bu nedenle akıllı telefonunuzun ve tabletinizin işletim sisteminin sürümünü öğrendikten sonra gerekli programı indirin.

Sponsorlu Bağlantılar

Samsung Kies Hakkında Yazılar

Benzer Program ve Uygulamalar

Samsung Kies İçin Yorum Yap

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.