Samsung Kies

3.1

MAC OS X bilgisayarınızı Samsung marka telefonlarınıza bağlayarak telefonunuz ile ilgili her türlü işlem yapabileceğiniz bir program.

Sponsorlu Bağlantılar
Editörün Puanı

Virüs Testi

Temiz

Yorum Yap

  • Lisans Ücretsiz
  • İşletim Sistemi Mac OS X 10.5 ve üzeri
  • Dil Türkçe
  • Üretici
  • Boyut 38.7 MB
  • Tarih 4 sene Önce
  • İndirme Sayısı 59
Sponsorlu Bağlantılar

Mac İçin Samsung Telefonları Bilgisayara Kablosuz Bağlama Programı

Eğer Samsung bir akıllı telefona ve Mac OS X bir bilgisayara sahip iseniz ve bu telefonunuzu Mac OS X bilgisayara bağlamanız gerekiyorsa bu programa ihtiyacınız var demektir. Samsung Kies isimli bu program, Samsung marka akıllı telefonları ile bilgisayar arasında bağlantı kurmanızı sağlayan bir programdır.

Bu programı kullanmak için öncelikle internete ihtiyacınız var. Ayrıca hem Mac OS X bilgisayarınız hemde akıllı telefonunuz aynı internet ağına bağlı olması gerekir. Bu çok önemli. Akıllı telefonunuzun Wi-Fi özelliğini açarak bilgisayar ile aynı ağa bağlanın. Ardından telefonunuzdan bu programı açın. Önünüze çıkan ekranda “Başlat” yazısına dokunun. Bu işlemden sonra akıllı telefonunuz size bir “URL” adresi verecektir. Bu URL adresinin internet tarayıcınızın adres bölümüne yazın ve “enter”tuşuna basın.

Ardından akıllı telefonunuzda bir “PIN” görünecektir. Bu “PIN”i bilgisayarınızın ekranında ortaya çıkan alana yazıp “OK” tuşuna basın. Bu işlemden sonra artık Samsung akıllı telefonunuz ile bilgisayarınız arasında bağlantıyı kurmuş olacaksınız. İnternet tarayıcınızda telefonunuzdaki bütün dosyaları zaten göreceksiniz.

Sponsorlu Bağlantılar

Samsung Kies Hakkında Yazılar

Benzer Program ve Uygulamalar

Samsung Kies İçin Yorum Yap

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.