Samsung Orta Sınıf Akıllı Telefonlar

Samsung Orta Sınıf Galaxy Serisi Akıllı Telefonlarını Tanıttı

Samsung’un en çok satan modellerinin devam niteliğindeki modelleri resmi olarak duyuruldu. Galaxy Core 2, Galaxy Ace 4, Galaxy Young 2 ve Galaxy Star 2 isimli bu modellerin dördü de orta sınıf akıllı telefon.

Sponsorlu Bağlantılar

Samsung’dan 4 Yeni Model Birden

Samsung, bugün 4 yeni Galaxy serisi akıllı telefonlarını tanıttı. Galaxy Core 2, Galaxy Ace 4, Galaxy Young 2 ve Galaxy Star 2. Bu 4 modelin bir önceki serileri Samsung’un en çok satan uygun fiyatlı akıllı telefon modelleri idi. Samsung Galaxy Core 2 modeli bu 4 model arasındaki en güçlü akıllı telefon. Teknik özellikler bakımından diğer 3 modelden çok daha iyi. Ayrıca ekran boyutu olarak da bariz fark var.

Sponsorlu Bağlantılar

Galaxy Core 2 modelinin ekranı 4.5 inç iken Galaxy Ace 4’ün 4 inç ve diğer iki modelin ise 3.5 inç ekranı var. Diğer önemli bir konu ise Galaxy Young 2 ile Galaxy Star 2 donanımsal olarak aynı. Sadece Galaxy Young 2 modeline 3.15 megapiksel kamera varken Galaxy Star 2 modelinde 2 megapiksel kamera bulunmakta. Gelin Kısaca bu 3 modeli tanıyalım.

Samsung Orta Sınıf Akıllı Telefonlar

Samsung Orta Sınıf Akıllı Telefonlar

Samsung Galaxy Core 2

Samsung Galaxy Core 2

Samsung Galaxy Core 2

Bu 3 modeli arasındaki en iyi donanım özelliklerine sahip Galaxy Core 2, öncelikle 4.5 inç ekrana sahip. Dört çekirdekli 1.2 GHz hızında işlemci, 768 MB Ram ve 4 GB depolama alanı var. Ayrıca 5 megapiksel kameraya ve 2000 mAh bataryaya sahip.

Samsung Galaxy Core 2 Detaylı Bilgi İçin Tıklayınız

Samsung Galaxy Ace 4

Samsung Galaxy Ace 4 modeli, donanımsal olarak Galaxy Core 2 modelinden biraz düşük. Ayrıca Galaxy Ace 4 modeli iki farklı konsept olarak çıktı. Birisi Galaxy Ace 4 3G, diğeri ise Galaxy Ace 4 LTE. Bu iki versiyonun teknik özellikleri tamamen farklı.

Galaxy Ace 4 3G;

Galaxy Ace 4 3G

Galaxy Ace 4 3G

Çift çekirdekli 1 GHz hızında işlemciye, 4 GB depolama alanına, 512 MB Ram’e, 4 inç ekrana, 5 megapiksel kameraya ve 1500 mAh değerinde bir bataryaya sahip.

Samsung Galaxy Ace 4 3G Detaylı Bilgi İçin Tıklayınız

Galaxy Ace 4 LTE;

Galaxy Ace 4 LTE

Galaxy Ace 4 LTE

Çift çekirdekli 1.2 GHz hızında işlemciye, 4 GB depolama alanına, 1 GB Ram’e, 4 inç ekrana, 5 megapiksel kameraya ve 1800 mAh değerinde bir bataryaya sahip.

Samsung Galaxy Ace 4 LTE Detaylı Bilgi İçin Tıklayınız

Samsung Galaxy Young 2 ve Samsung Galaxy Star 2

Samsung Galaxy Young 2

Samsung Galaxy Young 2

Galaxy Young 2 ve Galaxy Star 2 modelleri donanımsal olarak aynı telefonlar. Tek farkları kameralarında. Galaxy Young 2 modelinde 3.15 megapiksel kamera bulunurken Galaxy Star 2 modelinde ise2 megapiksel kamera bulunmakta.

Samsung Galaxy Star 2

Samsung Galaxy Star 2

Diğer özelliklerine bakacak olursak; 3.5 inç ekran, 1 GHz işlemci, 512 MB Ram, 4 GB dahili depolama alanı ve 1300 mAh batarya bulunmakta.

Samsung Galaxy Young 2 Detaylı Bilgi İçin Tıklayınız

Samsung Galaxy Star 2 Detaylı Bilgi İçin Tıklayınız

Sponsorlu Bağlantılar

Benzer Yazılar

Samsung Orta Sınıf Galaxy Serisi Akıllı Telefonlarını Tanıttı İçin Yorum Yap

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.