Secret Agent: İstanbul - Hostage

Son Sürüm

iPhone/iPod touch akıllı telefon ve iPad tabletlerinizde İstanbul’un en popüler yerlerinde gizli bir ajan olup kaçırılan birisini kurtarmak için aksiyonun içinde atılıyorsunuz.

Sponsorlu Bağlantılar
Editörün Puanı

Virüs Testi

Temiz

Yorum Yap

  • Lisans Ücretli
  • İşletim Sistemi iOS 8.0 ve üzeri
  • Dil Türkçe
  • Üretici
  • Boyut 156 MB
  • Tarih 5 sene Önce
  • İndirme Sayısı 271
Sponsorlu Bağlantılar

iPhone, iPad ve iPod touch İçin Ajan Oyunu

iPhone/iPod touch akıllı telefon ve iPad tabletler için geliştirilen Secret Agent: İstanbul – Hostage yada İngilizce ismi ile Secret Agent: Hostage oyunu bir gizli ajan oyunudur. Tamamen Türkçe olan bu oyun bulmaca üzerine kurulmuş. Tabi bir hikayesi de var. iOS cihazlarınız için küçük bir ücret ile yayınlanan bu oyunu oynarken biraz heyecanlanacaksınız.

İsminden de anlayacağınız gibi oyun İstanbul’da geçiyor. iPhone/iPod touch akıllı telefon ve iPad tabletlerinizde başta Sultanahmet, Taksim ve Galata Kulesi olmak üzere güzel İstanbul’umuzun popüler yerlerine gidiyor ve görevleri yerine getiriyorsunuz. Oyunda size hikaye olan bölümler tıpkı bir film gibi yapılmış. Yani gerçek insanlar bir takım işler yapıyorlar ve sizde izliyorsunuz. Ama çok dikkatli izlemelisiniz.

Yani iPhone/iPod touch akıllı telefon ve iPad tabletlerinizdeki bu oyunda görevleri yapmadığınız zamanlar size videolar izletilmekte ve bulmacaları çözme zamanı geldiğinde siz devreye giriyorsunuz. Amacınız ise kaçırılan birisini kurtarmak. Ayrıca bu oyun diğer oyunların devamı.

Secret Agent: İstanbul – Hostage Video

Sponsorlu Bağlantılar

Benzer Program ve Uygulamalar

Secret Agent: İstanbul - Hostage İçin Yorum Yap

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.