Songr

1.9.37.0

Aradığınız bütün müzikleri bulmanızı ve bilgisayarınıza indirmenizi sağlayan Songr isimli bu ücretsiz program, bir tür müzik arama motoru görevi görüyor.

Sponsorlu Bağlantılar
Sponsorlu Bağlantılar

MP3 Müzik Arama İndirme Programı

  • Müzikleri indirmeden önce dinleme özelliği
  • Şarkı sözlerine göre arama yapma
  • Videoları MP3 formatına dönüştürüp indirme
  • Ara ara sorun çıkabiliyor

Popüler müzik dinleme ve indirme programlarından birisi olan Songr zaman zaman sunucu sorunları ile karşılaşıyor olsa da 16 farklı mp3 arama motoru üzerinde arama yapmanızı, beğendiğiniz mp3’leri dinlemenizi ve dilerseniz bilgisayarınıza indirmenizi sağlayan bir uygulamadır. Üstelik linkleri çevirme özelliği bulunan Songr, müzikleri dilediğiniz medya oynatıcısında dinleme imkanı tanımaktadır.

Songr Teknik Özellikleri ve Diğer Detaylar

Ücretsiz ve Türkçe dil desteği sunan program üzerinde Türkçe dil ayarlarını yapmak için kurulum sonrasında File > Settings > Language yolunu izleyerek dilediğiniz dil seçimini yapabilirsiniz. Program ile HD veya HQ Youtube videolarını indirebilir, dilerseniz MP3 formatına dönüştürerek kaydedebilirsiniz. Arama sonuçları üzerinde oldukça gelişmiş bir menüsü olan program, sonuçları belirlediğiniz kriterlere göre kategorize edebilmektedir.

Yine indirdiğiniz parçaları belirlediğiniz medya oynatıcısında oynatmak için, parça üzerine çift tıklamanız yeterlidir. Ayrıca müzik arama motoru olarak gelişmiş bir altyapıya sahip olması nedeniyle parça ismi olmasa dahi parça sözlerini kullanarak da arama yapabilirsiniz. İndirilen dosyaların arşivleyen ve istatistik olarak sunan Songr, otomatik güncelleme desteğine sahiptir.

Sponsorlu Bağlantılar

Benzer Program ve Uygulamalar

Songr İçin Yorum Yap

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.