Sony Smartband 2 Özellikleri ve Fiyatı

Sponsorlu Bağlantılar

Sony’den Akıllı Bileklik

Ünlü teknoloji ürünleri üreticisi Sony, yeni akıllı bilekliği ile karşınızda. Özellikler ve fiyatı açıklanan Smartband 2 isimli akıllı bileklik oldukça hoş tasarımlı ve dikkat çekici bir ürün. Yeni nesil akıllı bileklik olarak da isimlendirilen bu bileklik ile tüm aktivitelerinizi takip edebileceksiniz. Bu bilekliğin en özel tarafı hiçbir şekilde su geçirmiyor. Dikkat çeken özellikleri ise nabız ölçme, kalp ritmini ölçme ve renkli LED bildirim ışıkları. Bluetooth 4.0, NFC ve micro USB teknolojilerine de sahip.

Sponsorlu Bağlantılar

Aktiviteleri Takip Eden Yeni Nesil Bileklik

Eylül 2015’te satışa da sunulacak bu bileklik nabzınızı ve kalp ritimlerinizi ölçebiliyor. Sony akıllı telefonlarınız ile uyumlu bir şekilde çalışmakta ama şunu belirtelim her hangi bir ekrana sahip değil. Bu bileklik üzerinde birden fazla LED ışıklar mevcut. Eğer Sony akıllı telefonunuza arama, mesaj veya bildirim gelirse titreşim ile sizi uyarıyor.

Smartband 2, IP68 sertifikasına sahip bir akıllı bileklik. Bu da 3 metreye kadar 30 dakika boyunca suya ve toza dayanıklı demek. Bunların yanı sıra uyku ve stres takibi de yapabiliyor. Bu bilekliği kullanabilmek için Sony akıllı telefonunuzda Sony Lifelog uygulamasının yüklü olması gerekiyor. Şarj süresi 2 gün olan bu bileklik 2 saatte tam şarj olabiliyor.

Sony Smartband 2 akıllı bileklik

Dış ölçüleri 40.7 x 15.3 x 9.5 mm olan ve ilk etapta siyah ve beyaz renklerle gelecek olan Smartband 2, sonrasında pembe ve mavi renklere de sahip olacak. Eylül ayında satışa sunulacak ve 60 ülkede boy gösterecek. Fiyatı ise 119 Euro.

Sony Smartband 2 Tanıtım Videosu

Sponsorlu Bağlantılar

Benzer Yazılar

Sony Smartband 2 Özellikleri ve Fiyatı İçin Yorum Yap

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.