Soundtracker – Windows Phone

Sponsorlu Bağlantılar
Sponsorlu Bağlantılar

Windows Phone İçin Sosyal Ağdan Müzik Dinleme Uygulaması

Soundtracker uygulaması, Windows Phone işletim sistemli cihazlar için geliştirilmiş bir müzik dinleme uygulamasıdır. İçerisinde her tür müziği bulabileceğiniz milyonlarca şarkıyı istediğiniz zaman dinleyebileceksiniz. Hemde ücretsiz bir şekilde. Windows Phone cihazınız ile gittiğiniz her yerde 22 milyondan fazla şarkıda sizinle olacak. Şarkıları radyo kanalı aracılığı ile dinliyorsunuz. 22 milyondan fazla şarkıyı internet radyoda istediğiniz şarkıcı yada müzik türü olarak en geniş müzik kataloglarından dinleyebilirsiniz.

Bulunduğun şehirde en sevilen sanatçıları Windows Phone cihazınızdan keşfedin. Windows Phone cihazınızda kendi radyo istasyonlarınızı oluşturun ve bu radyo istasyonlarınızı Facebook, Twitter ve e-posta ile arkadaşlarınızla paylaşabilirsiniz. Ayrıca eğer arkadaşlarınız bir radyo istasyonu oluşturmuş ise sizde bu radyo istasyonlarını Windows Phone cihazınızdan takip edebilirsiniz. En son paylaşılan şarkılara yorum yapabilirsiniz.

Dünya çapında sohbetler yapın. Soundtracker uygulaması Windows Phone cihazlar için sosyal ağ üzerinden bir müzik dinleme uygulamasıdır. Yani nasıl ki Windows Phone cihazınızdan resim paylaşmak için resim paylaşmak için bir sosyal ağ sitesi olan instagram’ı kullanıyorsanız sosyal ağ üzerinden müzik paylaşmak, dinlemek için de Soundtracker uygulamasını kullanacaksınız.

“Soundtracker” Ekran Görüntüleri

Soundtracker-mobil2 Soundtracker-mobil1 Soundtracker-mobil3

Sponsorlu Bağlantılar

Benzer Program ve Uygulamalar

Soundtracker – Windows Phone İçin Yorum Yap

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.