SpeedFan

4.5

SpeedFan programı sayesinde bilgisayarınızda çalışan fanların hızlarını, çalışma sürelerini ve yeterliliklerini kontrol edebileceksiniz.

Sponsorlu Bağlantılar
Sponsorlu Bağlantılar

Bilgisayar Fan Kontrol Programı

  • Fan hızını kontrol etmek için izin verir
  • Sorunlarını gidermek için yararlı bir araçtır
  • Faydalı çizelgeleri ile performansı ve PC sağlığını izleme
  • Her açılışında yönetici hakları için istiyor

Bilgisayarınızda bulunan donanımlar için sabit ve iyi çalışan bir fan oldukça önemlidir. Hem bilgisayarın ısınmaması hem de performans kaybı yaşanmamasına adına, tüm parçaları ve özellikle anakartı iyi soğutan fana sahip olmanız gerekir. Ancak fanınız ne kadar iyi olursa olsun, onu yakında takip etmediğiniz sürece tüm detaylara ulaşmanız mümkün değildir. Bu amaçla geliştirilen SpeedFan, bilgisayarınızda bulunan fanları takip etmenizi sağlıyor.

Fan Hızı, Çalışma Süresi ve Diğer Detaylar

Almico tarafından geliştirilen SpeedFan, küçük boyutları, kullanıcı dostu arayüzü ve tüm Windows sürümleri ile uyumlu çalışması nedeniyle dikkat çekiyor. Normal şartlarda anakart üzerinde yer alan bir çip sayesinde fana ilişkin bilgiler BIOS’a iletilse de bunu Windows üzerinde sizin görüntülemeniz çok daha etkili olacaktır.

SpeedFan, başta Overclock yapan kullanıcılar olmak üzere tüm kullanıcıları hedefleyen basit bir uygulamadır. Program ile fanın çalışma hızı, işlemci, anakart ısısı gibi bilgilere ulaşabilirsiniz. Yine program üzerinde yer alan özellikler sayesinde sabit diskiniz hakkında çok daha fazla bilgi alabilirsiniz.

Sponsorlu Bağlantılar

Benzer Program ve Uygulamalar

SpeedFan İçin Yorum Yap

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.