Spyware Terminator

3.0.0.82

Spyware Terminator programı en etkili casus yazılım temizleme ve önleme programlarından birisidir. Aynı zamanda programda antivirüs koruma özelliği de bulunmaktadır.

Sponsorlu Bağlantılar
Sponsorlu Bağlantılar

Casus Yazılım Temizleme ve Önleme Programı

Crawler’ın geliştirdiği ücretsiz yazılımlardan birisi olan Spyware Terminator, gelişmiş özelliklere sahip casus yazılım temizleme programıdır. Windows kullanıcıları için geliştirilen bu program, sık sık aldığı güncellemeler ile günler zararlılara karşı bilgisayarınızı koruyacak ve bilgisayarınızda bulunan zararlı yazılımları temizleyecektir.

Spyware Terminator tarafından sunulan gerçek zamanlı koruma özelliği ile spyware, adware, trojan, keylogger, malware gibi kötü amaçlı yazılımları durdurabilirsiniz.

Verilerinizi Güven Altına Alın

Kişisel gizlilik günümüzde en çok ihlal edilen kavramlar arasında yer alıyor. Bugün, pek çok bilgisayar kullanıcısı antivirüs programları kullanıyor olsa da yeterli güvenliğin sağlanamaması, programların güncel olmaması ya da yeterli korumayı sağlayamaması nedeniyle zor durumda kalabiliyor.

Tüm bu tehditler düşünüldüğünde antivirüs programı yanında casus yazılımlara karşı bilgisayarınızı koruyacak bir yazılım mutlaka bulunmalıdır. Bu amaçla geliştirilen Spyware Terminator, tamamen ücretsiz olarak sunduğu gerçek zamanlı koruma özelliği, güvenli karantina seçenekleri, kolay kullanımı ve zamanlama seçenekleri ile dikkat çekiyor. Sizde bilgilerinizin güvenli bir şekilde korunmasını istiyorsanız mutlaka Spyware Terminator’u denemelisiniz.

Sponsorlu Bağlantılar

Benzer Program ve Uygulamalar

Spyware Terminator İçin Yorum Yap

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.